Існує стереотип, що для осіб з інвалідністю найчастіше пропонується робота з низькою заробітною платою (не більше рівня мінімальної заробітної плати або на неповну ставку). Деякі з вакансій такі, що не потребують спеціальної підготовки та кваліфікації, в той час коли роботу шукають люди, які мають вищу освіту, тривалий досвід роботи за професією або спеціальністю.
04.12.2018
22 листопада поточного року в Запорізькій обласній службі зайнятості для фахівців з профорієнтації  відбувся семінар – тренінг «Запровадження новітніх технологій та підвищення якості обслуговування населення».   Начальник відділу організації профорієнтації  Олена Житова в інтерактивній формі ознайомила присутніх з сучасними інструментами профорієнтаційної роботи з населенням, визначили шляхи активного впровадження новітніх сервісів служби зайнятості.
23.11.2018
15  листопада  2018 року в м.Запоріжжя відбулась семінар-нарада «Організація профорієнтаційної роботи з юними залізничниками дитячих залізниць України. Основні тенденції і напрямки роботи з дітьми та ЗОШ І-ІІІ ступенів».
15.11.2018
21  листопада  поточного року до PROFI Центру  Запорізького обласного центру зайнятості завітала студентська молодь. Для  студентів  математичного факультету Запорізького національного університету  було проведено  тренінг   «Планування кар’єри».
23.11.2018
Ринок праці,  новітні підходи до профорієнтаційної роботи з молоддю, сучасні методи мотивації  школярів до вибору професій залізничної сфери, особливості цифрового покоління,  та інші питання було висвітлено на семінарі – нараді «Організація профорієнтаційної роботи з юними залізничниками дитячих залізниць України», яка проходила 15-16 листопада поточного року в м.Запоріжжі за ініціативи ПАТ «Укрзалізниця».
19.11.2018
Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення.
13.11.2018