Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Розпочався захід доброю традицією – відзначенням найкращих підприємств, які приділяють належну увагу укладанню колективних договорів з працівниками.
19.06.2018

Сьогодні в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулася спільна семінар - нарада з Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області «Правові аспекти діяльності юридичної служби. Взаємодія з органами Державної виконавчої служби».

07.06.2018

З травня поточного року  проходить Всеукраїнський набір на безстрокову службу на посади інспектора патрульної служби та патрульний поліцейський до лав Національної поліції України. В Запорізькій області за цією професією відкрито 196 вакансій.

06.06.2018

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ПАТ «Укрзалізниця»  щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів, направлених на підтримку зайнятості, оперативному доборі та організації професійної підготовки фахівців для підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», сьогодні, 12 червня, у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій.

12.06.2018

Сьогодні в Запоріжжі за участю освітян, роботодавців, служби зайнятості відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» в Запорізькому будівельному центрі професійно-технічної освіти».

07.06.2018
За підтримки Національної асамблеї людей з інвалідністю України та Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів в облдержадміністрації відбулася регіональна конференція на тему «Працевлаштування та зайнятість осіб з інвалідністю. Виклики. Перспективи».
30.05.2018