17 жовтня 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся десятий черговий «Ярмарок вакансій» за професією «військовослужбовець за контрактом». Такі заходи постійно проходять в усіх центрах області і стали традиційними в рамках співпраці з військкоматами області.
Сьогодні на Ярмарку військові пропонували відкриті вакансії. 
17.10.2018

11 жовтня розпочав свою работу lll Міжнародний Iнвестиційний форум " InCo Forum 2018 ". В рамках заходу свої проекти представили територіальні громади. Заплановані інвестиційні проекти направлені на розвиток агробізнесу, туристичної сфери, спорту та впровадження ІТ- технологій. Представники служби зайнятості уважно ознайомились з планом розвитку громад, обговорили напрямки майбутньої співпраці. 

11.10.2018
Дійсно, частіше за все, велике бажання досягти чогось, замінює відсутність досвіду. Тому що, коли людина будь - чого прагне, на шляху до своєї цілі, вона відкрита для всього нового – інформації, досвіду, знайомствам. Людина не говорить: «Я не можу».  Її девіз - «Я спробую».
11.10.2018
За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2018 року 35,5 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 17,3 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 468 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 93 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,8 тис.
11.10.2018
Сьогодні, в рамках ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «InCo Forum-2018» в Козак Палаці проведено координаційну зустріч із представниками Європейського банку реконструкцій та розвитку (ЄБРР) та Центру інформаційної підтримки бізнесу в Запорізькій області (ЦІПБ м.Запоріжжя).
11.10.2018
Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю.
10.10.2018