Сьогодні в Запоріжжі розпочав роботу Відкритий інноваційний навчальний Інтернет-клас. Для жінок у віці 45+, які бажають займатися підприємницькою діяльністю з використанням сучасних інтернет-технологій, які планують по-новому будувати своє життя, спікери проекту, тренери та фахівці центру зайнятості розкриватимуть секрети успіху для самореалізації активних людей.

18.04.2019

11 квітня, в #Запоізька_обласна_служба_зайнятості розпочали своє навчання фахівці, які виконують функції кар’єрного радника. Допомагає їм опанувати нові знання та навички кандидат психологічних наук, доцент Інституту підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості Евгения Калюжная.

12.04.2019

Стає доброю традицією Служби зайнятості Запорізької області активне проведення профорієнтаційної роботи серед вихованців закладів освіти інтернатного типу. Під таким гаслом 11 квітня 2019 року фахівці з профорієнтації Запорізького обласного та міськрайонного центрів зайнятості провели День профорієнтації в Запорізькій спеціальній школі – інтернаті «Орієнтир». Учні 4,5,6,8,9 класів взяли участь у інтерактивних профорієнтаційних заняттях.

12.04.2019

16 квітня 2019 року на базі Енергодарської міської філії Запорізького ОЦЗ відбулася робоча зустріч за "круглим столом" заступника директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяни Кошечко з директором ДТЕК Запорізька ТЕС – Сергієм Шовгелем.

17.04.2019

11 квітня у «Запорізькому правобережному професійному ліцеї» відбувся Чемпіонат престижності професій. Під час конкурсу учні ліцею показали рівень отриманих знань та власну майстерність. Загалом змагання проводилися за чотирма професіями: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Слюсар-ремонтник».

12.04.2019
Сьогодні в м.Енергодар в приміщенні Енергодарської міської ради відбулась нарада «Співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування, роботодавцями та соціальними партнерами з питань запровадження нових та розвиток існуючих сервісів надання послуг. Робота кар’єрних радників, як індивідуальних консультантів осіб, які шукають роботу та безробітних».
11.04.2019