Відоме кожному городянину нашого міста підприємство КП «Запоріжелектротранс» сьогодні, 14 серпня, в Запорізькому обласному центрі зайнятості презентувало безробітним наявні вакансії. На зустріч з роботодавцем завітало близько 40 чоловік. Старший інженер  підготовки кадрів служби управління персоналом КП«Запоріжелектротранс» Тетяна Скорикова розповіла присутнім, що на разі у комунального підприємства є потреба у водіях автотранспортних засобів, автобусів та тролейбусів.
14.08.2018
На даний час в Запорізькій області, як і в цілому по країні, спостерігається зниження рівня безробіття. За 7 місяців 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 43,7 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 7,8% менше минулорічного показника. Кількість працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості становила 28,1 тис. осіб.
09.08.2018
30 липня у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми фахівці Запорізького обласного та міського центрів зайнятості, представники різних служб та громадських організацій прийняли активну участь в інформаційній акції «Лабіринт можливостей».
31.07.2018
Сьогодні в Запоріжжі "за круглим столом" обговорили проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) " Заради життя" "Serving Life". Мета проекту: зменшення темпів поширіння ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту С (ВГС), догляду та лікування людей, що живуть з ВІЛ, ТБ, ВГС. 
10.08.2018
07 серпня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулася зустріч з роботодавцем. Більше 50 безробітних завітали на Ярмарок вакансій одного з ринкоутворюючих підприємств нашого міста. ПрАТ "ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ" входить до п'ятірки найбільших виробників вогнетривкої продукції країн СНД і є найбільшим вогнетривким підприємством в Україні.
07.08.2018
Літо триває і продовжує дарувати гарний настрій, позитивні емоції дітлахам, які знаходяться на відпочинку. Профорієнтаційні заходи у дитячих закладах відпочинку - це відмінна можливість залучати дітей під час літніх канікул до знайомства зі світом професій за допомогою ігор, конкурсів, вікторин, квестів з метою сприяння формуванню свідомого та відповідального відношення до вибору майбутньої професії.
24.07.2018