21 лютого в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець за контрактом».  Ярмарок відвідали 40 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста.

 Т.в.о. заступника військового комісару по роботі з особовим складом і громадськістю Владислав Чумак наголосив: «Ми пропонуємо Вам одну із можливостей працевлаштування за професією «військовослужбовець за контрактом», що дасть Вам повагу суспільства та добре соціальне забезпечення. Збройні сили України змінюються та виходять на новий рівень. Змінам підлягають практично всі аспекти діяльності збройних сил: структура командування, матеріальне забезпечення, озброєння, забезпечення житлом, військова медицина, автоматизація та багато іншого».

Офіцер розповів учасникам заходу про основні переваги контрактної служби. Також ознайомив безробітних з переліком вакантних посад та надав інформацію про можливість навчання та отримання офіцерського звання, вислугу років та оформлення пенсії, лікування та відпочинок, пільги при службі за контрактом, фінансове забезпечення на час служби.

Владислав Чумак зауважив: «Військовослужбовці можуть безкоштовно навчатись у вищих навчальних закладах Міністерства оборони, отримати сучасну професію, яка стане у нагоді які під час військової служби, так і у цивільному житті»

Перед присутніми виступили представники різних військових частин та розповіли про вільні вакансії та переваги їх частин. Всі бажаючі отримали відповіді на свої запитання.

Анонс/Подія: 
Подія