Багато претендентів в оголошенні про вакансію звертають увагу лише на дві речі: пропоновану посаду та рівень заробітної плати, цим здійснюючи велику помилку і часто витрачаючи свій час на абсолютно невідповідні їм пропозиції. Необхідно розуміти, що за кожним словом в описі будь-якої вакансії або вимог до кандидатів ховається свій сенс, часом не завжди зрозумілий з першого погляду.
21.05.2018
Очевидно, виходити на нову роботу нелегко. Новоприйнятий працівник, як правило, ще нікого не знає у колективі. Він ще не встиг ретельно ознайомитися зі своїми функціональними обов'язками. Йому ще невідомі усталені у колективі звичаї. 
20.04.2018
Що робити, якщо ви тільки що закінчили навчальний заклад і шукаєте свою першу роботу? Коли у вас ще немає ні досвіду, ні розуміння того, що ж вам необхідно?
26.03.2018

Нарешті пошук роботи залишився позаду. Тепер, коли Ви отримали очікувану роботу необхідно докласти зусиль для того, щоб закріпитися на новомуробочому місці. А для цього необхідно бути не лише висококласним професіоналом, але і вміти спілкуватись з людьми. Отже психологи радять:

30.01.2018
Отже, найвідповідальніший етап позаду. Ви пройшли всі можливі співбесіди, довели свій високий професійний рівень, тому вас прийнято до лав співробітників. Але не розслабляйтеся, адже попереду - адаптація в колективі і на новому робочому місці. Хочете, щоб випробувальний термін не став для вас справжнім випробуванням? Тоді прочитайте наші поради, як вижити на новому робочому місці.
14.05.2018

Чи замислювалися Ви коли-небудь про те, яку важливу роль відіграє імідж у житті людини? Чи знаєте, що дуже важливо створити собі гарний образ, щоб досягти успіху в соціумі? Сьогодні ми розповімо Вам про те, як можна за допомогою внутрішніх і зовнішніх деталей свого вигляду вплинути на формування позитивного уявлення оточуючих про Вашу особистість.
 

Що таке імідж?

27.04.2018
Пошук роботи – це ціла наука, яка потребує спеціальної підготовки. Для того, щоб зрозуміти, як найефективніше шукати роботу потрібно: -                     знати яким чином роботодавці підбирають персонал, -                     вміти робити висновки, щодо відповідності власної кандидатури вимогам роботодавця.
19.03.2018