Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у Ваших інтересах зробити це вдало.

17.09.2021

Питання заробітної плати є одним з найважливіших і найвирішальніших  питань під час пошуку.  Як збагнути, на яку винагороду Ви маєте розраховувати на новому місці та чи варто цікавитися про це у роботодавця?

23.07.2021

Відсутність трудового стажу справді ставить перед новачками на ринку праці величезний бар’єр, адже більшість роботодавців хочуть бачити у своєму штаті вже досвідчених працівників. Та виявляється, подолати цю проблему не так складно, як здається.

26.05.2021
Кар'єра має на увазі наше просування по сходинках майстерності. Еволюцією кар'єри є ваша справа. На цьому етапі Ви - майстер. Справа - це Ваше покликання, можна навіть сказати Ваша місія на Землі. І тоді Ви виростаєте із замкнутого кола організацій і стаєте в професійному світі Особистістю з великої літери (так про Вас будуть думати і говорити інші люди). У кожній професії є такі люди. Найчастіше їх досить-таки небагато.
28.04.2021

Пропонуємо Вам скористатися нашими порадами, щодо ефективного пошуку роботи.

25.02.2021

Для випускників, які шукають першу роботу в своєму житті, пропонуємо профілактику помилок, які можуть перешкодити гарному старту.

20.08.2021
Майже кожен випускник відчуває труднощі у пошуку першого робочого місця. Однією із причин, яка їх викликає,  є відсутність або брак досвіду роботи. Чи варто претендувати на вакансію, яка вимагає досвіду? Давайте розберемося!
24.06.2021

Які завдання вирішує нетворкінг і кому він потрібен? Таких завдань може бути безліч. Особисті зв'язки допомагають вирішити такі проблеми, які не вирішують навіть гроші. Наприклад: знайти роботу своєї мрії, лікаря, репетитора, співробітника, партнера, отримати знижку на послуги або на квиток в театр та ін.

18.05.2021
1. «Резюме – не головне» Резюме – перший елемент в пазлі працевлаштування. За допомогою цього документа керівник компанії або рекрутер заочно знайомляться з кандидатом на вакансію, його досвідом і кваліфікацією. В резюме вказуються ваші контакти, без яких навіть запрошення на співбесіду не одержати. Виходить резюме все-таки головне?
29.03.2021

Пошук роботи – справа дуже відповідальна. Тому дуже важливо проаналізувати свої бажання і вміння ще до того, як ви опинитеся на робочому місці, щоб ваше життя не перетворилося на низку нудних і сірих буднів. Задайте собі ці запитання, щоб зрозуміти, чого саме ви хочете.

25.01.2021