Однією з головних складових впевненості в собі та щастя людини є вдалий вибір професії. Насправді процес професійного самовизначення досить складний. Тому для розуміння ситуації важливо знати 8 основних факторів, які впливають на вибір майбутньої професії.

16.04.2024

Експерти кажуть, що вкрай важливим  є позитивний внутрішній настрій, адже не тільки Вас вибирають, як співробітника, а й Ви розглядаєте пропозицію роботодавця. Кандидат не благає роботодавця, роботодавець також зацікавлений отримати гарного та цінного співробітника.

19.01.2022
Ви написали резюме і здається, що воно – ідеальне і про супровідний лист не забули. Але телефон чомусь мовчить, і на співбесіду ніхто не запрошує. Чому так відбувається?    Не формат. Перевірте, чи немає у вашому резюме зайвих графічних елементів, надто яскравого тексту, недоречних фото.  
19.11.2021

Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у Ваших інтересах зробити це вдало.

17.09.2021

Питання заробітної плати є одним з найважливіших і найвирішальніших  питань під час пошуку.  Як збагнути, на яку винагороду Ви маєте розраховувати на новому місці та чи варто цікавитися про це у роботодавця?

23.07.2021

Зараз популярно починати кар’єру ледь не зі школи — молодь стала більш цілеспрямованою, їй хочеться здобути усе й одразу, встигнути усюди, щоб опісля бути повністю забезпеченими та незалежними, насолоджуватись життям та подорожувати. Амбіції, які підігріваються сучасними тенденціями соціальних мереж, зрештою, не тільки мають право на існування, але й можуть бути реалізовані. Ось тільки потрібно розуміти, що за успішними історіями юних підприємців приховані не розваги та круті фото, а численні спроби, наполегливість та вміння робити правильні висновки зі своїх та чужих помилок.

24.12.2021

Чи замислювалися Ви коли-небудь про те, яку важливу роль відіграє імідж у житті людини? Чи знаєте, що дуже важливо створити собі гарний образ, щоб досягти успіху в соціумі? Сьогодні ми розповімо Вам про те, як можна за допомогою внутрішніх і зовнішніх деталей свого вигляду вплинути на формування позитивного уявлення оточуючих про Вашу особистість.

29.10.2021

Для випускників, які шукають першу роботу в своєму житті, пропонуємо профілактику помилок, які можуть перешкодити гарному старту.

20.08.2021
Майже кожен випускник відчуває труднощі у пошуку першого робочого місця. Однією із причин, яка їх викликає,  є відсутність або брак досвіду роботи. Чи варто претендувати на вакансію, яка вимагає досвіду? Давайте розберемося!
24.06.2021