Продовжуємо  серію порад по плануванню кар‘єри:

26.10.2020
Цією статтею розпочинаємо серію порад,  які можуть допомогти Вам в подальшому процесі планування кар'єри
31.08.2020
Сучасні діти надто швидко дорослішають, і водночас прагнуть незалежності та самостійності. Літо — чудова нагода для підлітків знайти роботу й заробити власні гроші. За соціальними дослідженнями, 70 % старшокласників хотіли б попрацювати влітку, щоб заробити грошей на свої потреби. Так, 80 % батьків підтримують ініціативу своїх дітей.
24.06.2020

У сучасному суспільстві, як показує практика,  жінки   можуть бути успішними.  Вони, як і чоловіки, можуть  управляти людьми, будувати ділові відносини, справлятися зі стресом,   вирішувати проблеми та разом з цим піклуватися про сім 'ю, чоловіка і дітей.

22.04.2020

Телефонна розмова з рекрутером – етап працевлаштування, який багато пошукачів недооцінюють. Але саме під час першого спілкування НR-менеджер дізнається важливі деталі про кандидата, з яких складається його враження та майбутній діалог.

27.01.2020

Продовжуємо  серію порад по плануванню кар’єри

30.09.2020

Так як співбесіда є передбаченою розмовою, ви маєте можливість підготуватися до неї. Як ви вважаєте, про що треба потурбуватися, перш ніж йти на зустріч з працедавцем?

24.07.2020

Повертатись до трудової діяльності після карантину потрібно поетапно, дотримуючись режиму сну та нарощуючи роботу поступово. Життя в умовах карантину вимагало перебудови. Не дивлячись на те, що підвищена соціальна активність є нормою для людини, повернення до колишнього життя і трудової діяльності теж передбачає період адаптації. Найкращим є поетапний перехід.

25.05.2020

Щоб стати конкурентноспрможним на ринку праці однієї спеціальності недостатньо. Все більш суттєвим стає фактор безперервного підвищення професійної компетентності та підтримка її на рівні, необхідному для забезпечення зайнятістю. Люди з розширеним рівнем компетентності завжди мають резерв для подальшого успішного працевлаштування.

28.02.2020
Співбесіди бувають різні. Хтось Вас доброзичливо запитує про успіхи на попередніх місцях роботи, а  хтось пропонує скласти тестові завдання, а десь можуть  ненавмисно перевернути на Ваш новий костюм склянку з  водою… Останній варіант –  це і є стресове інтерв’ю.  Що це таке  і як його пройти? Щоб уникнути нервового  зриву і   грамотно відповісти  на несподівані питання, вам  допоможуть наші  поради.
23.12.2019