Ветеран АТО Дмитро Скрагленко разом з дружиною цього року відкрив у Запоріжжі власну піцерію Bike pizza. Це вдалося зробити завдяки родинному захопленню італійською кухнею та державному гранту на створення ветеранського бізнесу за програмою «Власна справа».
Публікації
Про це йшлось під час зустрічі заступника Міністра економіки України Володимир Кузьо з координатором Helvetas з відновлення в Україні Томасом Може та з директором Helvetas в Україні Петром Баше.
Сімейне захоплення - ветеран АТО із Запоріжжя разом з дружиною відкрив піцерію під час війни
Урядовий проєкт «єРобота» передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Більше про це розповіли у Запорізькому обласному центрі зайнятості.
Аграрії можуть отримати 25% компенсації вартості придбаної сільгосптехніки вже 86 українських виробників.
Дарина Бедринець разом з родиною була змушена покинути рідний Оріхів через постійні обстріли і руйнування міста.
У грудні 2023 року Дарина закінчила навчання в Бердянському педагогічному університеті та отримала диплом магістра за спеціальністю "Спеціальна освіта", спеціалізація "Логопедія".
Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного центру зайнятості, за допомогою у пошуку роботи дівчина звернулася в Оріхівський відділ Пологівської філії Запорізького ОЦЗ.
В Запоріжжі розпочав роботу регіональний офіс «Зроблено в Україні». Він об'єднує ресурси держави та експертів для підтримки підприємців та розвитку бізнесу в умовах війни.
Підписано меморандум про спільну роботу над «Хартією стійкості людського капіталу»
Попри війну запоріжці продовжують створювати та розвивати свій бізнес. В ексклюзивному інтерв’ю zprz.city розповідаємо про пасічника Андрія Лебідя, який попри виклики сьогодення успішно розвиває бізнес та закликає інших це робити.
Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну український ринок праці невідворотно змінюється та трансформується.
Наскільки значними є зміни, чи повернувся ринок до довоєнного рівня та чи можна у даних змінах знайти потенціал для розвитку суспільства та співробітників?