Цього тижня в Правобережному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості для безробітних громадян пройшов семінар «Як розпочати свій бізнес?».
15.02.2019
14 лютого відбулась робоча зустріч начальника Приазовського РС філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області Юлією Міженіною з представниками організацій, що опікуються соціальними питаннями щодо засуджених осіб.
15.02.2019
«Щоб стати в майбутньому професіоналом своєї справи, варто по крупиці збирати знання про її особливості, навчитися орієнтуватися в тенденціях ринку праці, а головне – обирати професію, яка б приносила задоволення і звичайно ж прибуток. У цій нелегкій справі наші фахівці завжди готові прийти на допомогу та докласти максимум зусиль, щоб професійний вибір був вдалим».
15.02.2019
14 лютого 2019 року у приміщенні КЗ «Підгірненська ЗОШ І-ІІІст.» за підтримки адміністрації Пігірненської ОТГ спеціалістами Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено семінар «Пріоритетні напрямки організації власної справи у сільській місцевості» для зайнятого та незайнятого населення, що проживає на території об’єднаної громади.
15.02.2019
З метою надання безробітним громадянам інформації про наявність вільних робочих місць та для пошуку кандидатів на вакантні посади продавців-консультантів, укладальників-пакувальників, прибиральників територій і молодших приймачів товару до товариства «АТБ-Маркет» 12 лютого 2019 року Бердянським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено ярмарку вакансій.
15.02.2019
Успішна соціалізація дітей з особливими потребами – одне з першочергових завдань суспільства. Тому послідовна та цілеспрямована профорієнтаційна робота – це одна зі складових професійного самовизначення, що допоможе дитині з особливими потребами знайти свій шлях у житті.
14.02.2019