У Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості тривають інформаційні та консультаційні заходи у рамках Місячника зайнятості молоді. Особливе місце відведено блоку легалізації трудових відносин.

Так, 18 вересня до центру зайнятості завітав фахівець Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Іваницький.

Під час заходу розглянуті питання правового захисту працівників, представництво їх інтересів у цивільних та адміністративних справах, ризики нелегальної трудової міграції.

18.09.2020

Кожна людина по-різному сприймає життєві ситуації. А ситуація вивільнення інколи просто ставить у глухий кут.

У пошуках роботи практично всі звертаються до родичів, друзів і знайомих. При цьому багато хто вважає, що не слід покладати надії тільки на зв'язки, навіть якщо вони є. Адже чим більше вудок закинуто, тим вище шанси що-небудь зловити. Тому шукати роботу потрібно всіма доступними способами. Інші ж вважають, що знаходять своє місце під сонцем шукачі, які звернулися безпосередньо в службу зайнятості.

18.09.2020

Правильно складене резюме – це перший крок до омріяної роботи.

17.09.2020

17 вересня в рамках акції «Місячник зайнятості молоді» у Шевченківському відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості відбувся вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

18.09.2020

На зустрічі розглядалися переваги легального працевлаштування молоді, ризики при неофіційному оформленні на роботу. Учасникам заходу розповіли, як безпечно шукати роботу, в тому числі  за кордоном, про ризики та види шахрайства.  В інтерактивній формі учасники клубу розглянули негативні наслідки неофіційного працевлаштуванняю

17.09.2020

В рамках проведення заходів до «Місячника зайнятості молоді» фахівцями Правобережного відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості було проведено профінформаційний груповий захід: Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для безробітних.

 

16.09.2020