У режимі zoom - конференції відбувся інформаційний вебінар із безробітними, які знаходяться на обліку у Чернігівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості.

 В ході зустрічі учасникам було підвищено рівень обізнаності щодо безпечної міграції та працевлаштування за кордоном, ознайомлено з навчальним відео та он-лайн квестом.

01.03.2021

25 лютого 2021 року у приміщенні Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулася зустріч осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в службі зайнятості, з представниками сектору з питань соціального обслуговування пільгових категорій УСЗН.

01.03.2021

Злагоджена профорієнтаційна робота можлива лише у команді однодумців! Соціальні партнери, структури, які переймаються професійним самовизначенням молоді, направляють та допомагають їм долати сумніви та усувати перешкоди. Особливо така підтримка необхідна дітям уразливих категорій, які через певні життєві обставини потребують більшої уваги та тепла.

01.03.2021

Днями фахівці  Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості на замовлення Енергодарського  об’єднаного військового комісаріату провели «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для громадян, які шукають роботу.

01.03.2021

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.  Обирати простіше, коли ви проаналізували власні здібності, психологічні схильності та потреби ринку праці.

01.03.2021

       Продовжується живий діалог фахівців відділу активної підтримки Приморської районної філії ЗОЦЗ  з педагогічними працівниками,  які відповідальні за організацію роботи з профорієнтації учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів . Так, на черговому зібранні освітян  "Приморського РУББ ліцею ІІ-ІІІ ст." ознайомили   з інноваційними формами і методами роботи, які сприяють формуванню у школярів активної життєвої позиції щодо майбутнього професійного вибору.

01.03.2021