До вашої уваги

Електронні адреси та контактні номера телефонів центрів зайнятості та філій Запорізької обласної служби зайнятості для обслуговування клієнтів дистанційно на період карантину

03.04.2020

На засіданні, 29 березня 2020 року, Уряд прийняв постанову “Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”. На період дії карантину,  надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації.

31.03.2020

Увага!!! Це важливо!!!

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів нашими центрами зайнятості та їх філіями:

17.03.2020

Шановні клієнти служби зайнятості, шукачі роботи! Інформація для вас

Як  дистанційно подати документи для взяття на облік у центрі зайнятості особи, яка шукає роботу

На період встановлення карантину обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних), надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням здійснюється дистанційно будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

03.04.2020
Номера телефонів для обслуговування клієнтів центрами зайнятості та їх філіями на період карантину
17.03.2020

Що ж таке ваучер на навчання? Це документ встановленого зразка, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні у навчальних закладах чи у роботодавця.

17.03.2020