Вибір професії - завдання не з легких. Найбільшу допомогу в цьому старшокласникам можуть надати батьки, але вони нерідко скаржаться на непорозуміння зі своїми дітьми. Звичайно у молодого покоління  інші точки зору, цінності, звички. І все-таки у батьків завжди є незаперечна перевага перед дитиною – соціальний досвід, вміння оцінювати життєві реалії і вимоги сьогодення.
18.10.2018
На жаль, починаючи з 2014 року, не припиняються бойові дії у зоні проведення АТО. А це означає, що громадяни України, які стоять на захисті своєї Батьківщини, після демобілізації потребують всілякої допомоги в адаптації до мирного життя. У 2015 році було підписано меморандум про співпрацю між Бердянським міським центром зайнятості та Бердянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
18.10.2018
«Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але  активність самої особи – головне у процесі працевлаштування» - зазначила провідний фахівець з профорієнтації Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олена Філобок 16 жовтня під час зустріч з умовно засудженими у міськрайонному відділі з питань пробації.
17.10.2018
Сутністю професійного самовизначення є усвідомлений вибір професії з урахуванням можливостей і здібностей учня, вимог професійної діяльності та соціально-економічних умов. Особливо актуальним є даний процес для старшокласників, адже пов'язаний із закінченням загальноосвітнього навчального закладу і необхідністю здійснення вибору свого подальшого життєвого шляху.
18.10.2018
Минулого тижня в Правобережному відділі Запорізького міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи та безробітних за участю представників ПрАТ «Запоріжтрансформатор».
18.10.2018
Формування у молодих людей мотивації до вибору робітничих професій – є важливим чинником попередження зростання безробіття серед молоді.
17.10.2018