У Південному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості 02 серпня 2021 року відбувся тренінг «Етапи постановки та досягнення цілей» за участю тренера ТОВ «Вектор успіху».

02.08.2021

Відбулася робоча зустріч фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Енергодарської міської філії ЗОЦЗ з представниками ФОП Цегельнікова О.А.

02.08.2021

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, що відзначається щороку 30 липня, Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості організовано і проведено інформаційний захід в рамках загальнонаціональної кампанії #ПРАЦЮЙ_БЕЗПЕЧНО.

30.07.2021

До загальнонаціональної інформаційної кампанії ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО, починаючи з 30 липня 2021 року, фахівець профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості Ганна Савченко, провела інформаційні семінари.

02.08.2021

Олексій Сисоєв нещодавно підвищив кваліфікацію в Державному навчальному закладі «Полтавський центр професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості» за напрямом «Професійна етика обслуговування споживачів». Це дало змогу молодій людині вдало працевлаштуватись до ТОВ «ТМ «Славутич»

02.08.2021

Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які  змушують шукати роботу за кордоном, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів.

30.07.2021