оп
21 червня фахівці Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Наталя Черкашина та Тетяна Терещенко здійснили виїзд до Мирненської територіальної громади. Під час виїзного заходу спеціалісти зустрілися з керівництвом та колективом Мелітопольського лісомисливського господарства та обговорили основні види послуг служби зайнятості.
24.06.2019

Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО у громаду. 

Саме під таким гаслом 21 червня у конференц-залі Будинку культури ім. Т.Шевченка м. Мелітополь відбувся ярмарок вакансій від провідних підприємств міста. Знайти роботу людям уразливих категорій, яким найбільше на сьогодні потрібна підтримка (внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО, особи з інвалідністю, молодь, яка шукає перше робоче місце) допомагали роботодавці 10 місцевих підприємств. Серед них: ПрАТ «Агропромислова компанія», АТ «Мелітопольський м’ясокомбінат», Регіональна філія Придніпровська залізниця АТ Укрзалізниця (Мелітопольське локомотивне ДЕПО), АТ «Гідросила МЗТГ», соціальна кадрова агенція «Клуб ділових жінок Мелітополя» та інші.
24.06.2019

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Приазовської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Олена Тодорова 14 червня 2019 року прийняла участь у заході до Дня Поля з насінництва зернових та зерно-бобових культур, який проводився в Базовому господарстві Одеського Селекційно-генетичного інституту, ТОВ «Агрофірма Ольвія» в селі Чкалове Приазовського району. На заході були присутні керівники громадських організацій, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та партнери ТОВ «Агрофірма Ольвія» з різних областей України.

24.06.2019
Реформування економіки в Україні згідно європейських стандартів неможливе без реформування в сфері професійної підготовки кадрів. Сьогодення вимагає від фахівців служби зайнятості посилити увагу до потреб роботодавців, оскільки саме вони створюють нові робочі місця, забезпечують економічне зростання нашої держави.
24.06.2019

З метою доступності отримання послуг служби зайнятості, спеціалістами Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості разом з соціальними партнерами Новомиколаївського району здійснюються виїзди у складі мобільного офісу на території сільських та селищних рад.

24.06.2019
Хочемо вас познайомити із звичайною мешканкою м. Енергодара. Як і більшість мешканців нашого міста, дівчина отримала вищу освіту. Певний час працювала за здобутою спеціальністю  «економіст». «Я завжди відчувала, що точні науки не моє. Можливість працювати за вільним графіком, отримувати високу зарплатню та проводити робочий час в комфортному приміщенні – це було моєю мрією»,  - говорить Руслана Диріна.
24.06.2019