Рекрутери Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості активно співпрацюють з роботодавцями міста та району і забезпечують працевлаштування незайнятого населення, а також тих, хто самостійно звертається до них у сприянні пошуку роботи. Працедавці ж формують запити на потрібні вакансії, часто – термінові чи тимчасові. Завдання рекрутера – знайти людину, яка максимально відповідатиме вимогам вакансії.

14.05.2021

Завдяки плідній співпраці Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в рамках роботи PROFI-центру було організовано та проведено онлайн-зустріч  зі студентською молоддю філологічного факультету.

13.05.2021
Професійний ріст багато в чому залежить від самих жінок: від їх життєвої позиції, від освітнього рівня, наполегливості, рішучості, впевненості в собі та своїх силах… Як кажуть в народі  «не пасують перед труднощами», «не опускають руки», а будують плани й впевненими кроками їх долають. Саме такою жінкою, яка в час реформування успішно вирішила питання свого працевлаштування  і є пані Інна.
07.05.2021

12 травня для учнівської молоді Мелітопольського професійного аграрного ліцею проведено фінальний тренінг у рамках реалізації проєкту «Платформа сучасної дуальної освіти та кар’єрного постдипломного зростання фахівців спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

13.05.2021

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року 9,4 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 8,2 тис. безробітних

11.05.2021
Прикладом успішного працевлаштування можна навести пані Антоніну, яка у березні 2021 року звернулася до Мелітопольського міського центру зайнятості з метою сприяння у пошуку роботи. Мала досвід роботи комірником на підприємстві. Протягом перебування на обліку кар’єрним консультантом пропонувалися варіанти роботи, але через об’єктивні причини не всі були підходящими. Пані Антоніна скористалася додатковою послугою від центру зайнятості та звернулася до сектора рекрутингу.
07.05.2021