оп

«Чи можна запобігти нелегальній трудовій міграції за кордон?» і, головне, «як це зробити?» В цьому 15 серпня розбиралися учасники тематичного семінару Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Запорізькій області Карпової Г.А. та Прозорі І.О.

16.08.2019

15 серпня 2019 року у Більмацькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулась зустріч безробітних з представниками військового комісаріату. На заході був присутній представник 55 окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ", який розповів про особливості служби у артилерійських військах та запропонував вакантні посади як серед військового складу, так і серед звичайних службовців.

16.08.2019

14 серпня профконсультант Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олена Філобок зустрілася з вихованцями комунального закладу «Мелітопольський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗО з метою проведення профорієнтаційної гри під гаслом «Такий різноманітний сучасний світ професій. Що я про нього знаю?».

15.08.2019

У рамках реалізації обласного проєкту «Соціальна адаптація та психологічна реабілітація учасників бойовий дій, членів їх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих» 14 серпня 2019року у великій залі Василівської районної державної адміністрації пройшов семінар для представників Василівського, Михайлівського та Токмацького районів, у якому взяла участь начальник відділу активної підтримки Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Наталія Пацаль. Семінар проводили представники громадських організацій «Центр «Побратим» та «Центр соціально-психологічної допомоги «Ресурс».

16.08.2019
Чи може молода людина вибудувати свій невеликий  успішний бізнес в Україні? Так, коли вона наполеглива у досягненні своєї мети, активна та  цілеспрямована. Все це можна  сказати про  Євгена Шевцова, у минулому  безробітного, а на  даний час  - успішного  господаря невеличкої крамнички-кафе «Чай та кава», що у місті Василівці Запорізької області. Сьогодні Євгена вже сміливо можна віднести до когорти успішних підприємців, які за сприяння служби зайнятості відкрили власну справу
15.08.2019

Для підвищення рівня працевлаштування жінок в Шевченківському відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості 14 серпня відбувся ярмарок вакансій. В ньому взяли представники одного з запорізьких відділень Ощадбанку України та безробітні жінки.

15.08.2019