Підтримка та допомога у працевлаштуванні людей з особливими потребами – одне із актуальних та першочергових завдань служби зайнятості. 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, щоб привернути особливу увагу до їх потреб.

04.12.2020

Профорієнтаційні зустрічі зі студентською молоддю завжди були одними із пріоритетних у роботі відділу активної підтримки Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості. В умовах карантину зустрічі змінили свій формат. З «живих» перейшли у дистанційні. Але їх інформативність та наповненість залишилися незмінними. 30 листопада зі студентською молоддю 3,4 курсів Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, за сприяння адміністрації навчального закладу, проведено ZOOM-зустріч.

01.12.2020

26 листопада у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг, з дотриманням санітарних вимог, відбулося засідання за «круглим столом». Ініціатором зустрічі виступила ГО «СП «Центр освіти дорослих «Перший», а учасниками стали соціальні партнери, зацікавлені у підтримці та розвитку освіти дорослого населення.

27.11.2020

Щорічно 3 грудня спільнота відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Цей день не можна назвати святковим, але він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. У нашій країні саме на державну службу зайнятості покладено завдання сприяти у пошуку роботи людям з інвалідністю.

 

01.12.2020

Кожного ранку у Південному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості проводяться інформаційні вебінари із загальних питань зайнятості. Цільовою аудиторією цих вебінарів є особи, які нещодавно зареєстровані як безробітні.

30.11.2020

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питання легалізації трудових відносин з найманими працівниками під час особистих зустрічей з роботодавцями

27.11.2020