Уряд затвердив бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік, в якому передбачені видатки на реалізацію активних програм зайнятості та надання українцям мікрогрантів на започаткування і розвиток власної справи. Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 31 січня 2023 року.

01.02.2023

Учасники програми мають можливість отримати до 8 млн грн, за умови створення не менше 25 робочих місць. 

Зазначимо, грант передбачає співфінансування та покриває не більше 70% вартості проекту. 

На які цілі можна витратити грант:

30.01.2023

Отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу в рамках напрямку “Власна справа”, можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності.

Сума мікрогранту – від 50 до 250 тис грн.

 

01.02.2023

-Маю бажання здобути нову професію, де я можу навчатися?

#Питання-відповідь

Державна служба зайнятості надає зареєстрованим безробітним соціальну послугу з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 Якщо ви хочете опанувати нову професію або здобути нові навички, щоб підвищити свою конкурентоздатність на ринку праці, можете пройти навчання за сприяння Державної служби зайнятості у Центрах професійно- технічної освіти ДЦЗ.

30.01.2023

 Уряд затвердив постанову, яка розширює джерела фінансування програми єРобота, щоб створити більше переробних підприємств. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

Зокрема, у Національному банку України створено спеціальний рахунок "Фонд відновлення та трансформації економіки". Пропонується кошти з цього рахунку використовувати для надання грантів на переробку в межах програми єРобота. 

30.01.2023