У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» Мелітопольський міський центр зайнятості намітив низку зустрічей з керівниками окремих підрозділів щодо налагодження спільної роботи.
23.06.2018
22 червня у приміщенні Павлівської об’єднаної територіальної громади фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості в режимі віддаленого робочого місця проведено черговий прийом з надання соціальних послуг мешканцям територіальної громади. Під час заходу представник служби зайнятості провів низку зустрічей з громадянами та адміністрацією, де обговорювалися наступні питання:
23.06.2018
З метою покращення якості надання соціальних послуг військовослужбовцям, у тому числі тим, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, з 11 по 20 червня 2018  року проводилась загальнообласна Акція «Декада служби зайнятості для військослужбовців».
23.06.2018
У Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю «Snek Prodaction» з м. Синельникове, в якому взяли участь майже 50 осіб. Інспектор відділу кадрів підприємства Юлія Крюкова та представник компанії  «Snek Prodaction» Руслана Пустовойт  розповіли присутнім про актуальні вакансії на підприємстві.
23.06.2018
На виконання Закону України «Про попередження торгівлі людьми» та з метою реалізації Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні проводить інформаційні сесії з безпечної міграції та працевлаштування для осіб, які знаходяться в пошуках роботи та перебувають на обліку в центрах зайнятості.
23.06.2018
До Приморського районного центру зайнятості  з метою пошуку роботи у вересні 2017 року звернувся Сергій Громченко, який у зв’язку із сімейними обставинами змінив місце перебування та переїхав з Оріхівського району до міста Приморськ. Після звільнення з роботи у зв’язку із обмеженням за станом здоров’я, тривалий час не міг знайти собі підходящу роботу бо має 3 групу інвалідності.
22.06.2018