Хто більше шукає роботу: молодь, чи люди у віці; жінки або чоловіки; люди, які не мають освіти, або у кого є диплом? Ми спробуємо відповісти на всі ці питання. У службі зайнятості постійно модернізуються та змінюються підходи до роботи, а щоб надавати послуги безробітним якнайефективніше, треба знати цільову аудиторію. Адже до кожного ми застосовуємо клієнтоорієнтовний підхід.
21.01.2020

За  2019 рік до Запорізької обласної служби зайнятості надійшло 99 письмових звернень (що на 9 звернень менше, ніж за 2018 рік) та 13 запитів на публічну інформацію (6 за 2018 рік). На урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 109 звернень (396 за 2018 рік).

20.01.2020

Фахівці Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості продовжують вживати заходи щодо запобігання зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників Вільнянської райдержадміністрації.

20.01.2020
Служба зайнятості разом з владою, підприємствами, навчальними закладами докладає максимум зусиль в питаннях працевлаштування громадян, які підлягають вивільненню. Продовжуємо тему успішного працевлаштування осіб, які підлягають вивільненню в районних державних адміністраціях.
21.01.2020

З метою надання комплексних послуг різним верствам населення щодо підвищення поінформованості про послуги служби зайнятості та соціальних партнерів, надання допомоги в подоланні негативних наслідків безробіття, відновлення мотивації до праці та активізації до подальшого успішного працевлаштування, фахівцями Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості у складі роботи «мобільного соціального офісу» проведено виїзну зустріч із зайнятим та незайнятим населенням на території села Терпіння.

20.01.2020

З початком нового календарного року фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості продовжили співпрацю із загальноосвітніми навчальними закладами. Так, 14 січня поточного року фахівець з профорієнтації Галина Копилова відвідала батьківські збори закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2. Мета заходу - взаємодія між батьками, школою та спеціалістами центру зайнятості з питань профорієнтації школярів.

20.01.2020