У рамках модернізації Державної служби зайнятості та для сприяння продуктивній зайнятості громадян із 2019 року в службі зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника, амбасадорів змін на ринку працевлаштування. У зв’язку з цим відбулися певні зміни при обслуговуванні клієнтів, які оптимізували робочий процес та надали змогу ефективніше допомагати людям при пошуку роботи.
13.12.2019

12 грудня у Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи.

13.12.2019

11 грудня 2019 року у ЗЗШ № 52 Шевченківським відділом Запорізького міського центру зайнятості разом із ДНЗ Запорізьке вище професійне училище Моторобудівник було проведено профорієнтаційний квест «Подорож у світ професій» з метою ознайомлення випускників шкіл зі спеціальностями, які можна отримати в навчальному закладі

13.12.2019

12 грудня для учнів 9 класу Запорізького ліцею №34 проводився профорієнтаційний тренінг "Вибір майбутньої професії" за участю фахівця Шевченківського відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості.

13.12.2019

12 грудня у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг м.Мелітополь відбулося засідання комісії з питань захисту соціально-трудових прав населення міста, додержанні мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. Участь у заході взяла заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Наталя Черкашина.

13.12.2019
До Міжнародного дня прав захисту людини у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості було організовано тематичний семінар за участю провідних інспекторів Головного Управління Держпраці у Запорізькій області Галини Карпової та Ірини Прозоря. Говорили про «боротьбу» із зарплатою у «конвертах», про перевірку свого місця працевлаштування через електронні канали Управління Пенсійного фонду, свідомого ставлення роботодавця до працівника та працівника – до своєї роботи.
13.12.2019