Вибір професії – це той крок, який визначає подальшу долю та професійну дорогу. На зміну теперішньому поколінню працівників має прийти молодь цілеспрямована та впевнена у завтрашньому дні. І щоб молодь була такою, варто приділяти увагу затребуваним професіям на ринку праці, які зроблять молоду людину конкурентоспроможною на ринку праці та дозволять розраховувати на працевлаштування з гідним рівнем оплати», - зазначила фахівець профорієнтації Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості Оксана Гаращенко під час проведення профорієнтаційного заходу у ЗОШ № 1.

18.04.2019

Днями відбулася робоча зустріч директора Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Альбіни Жукової з головою Веселівської об'єднаної територіальної громади Петром Кіяшко.

18.04.2019
12 квітня 2019 року в рамках проведення акції «Місячник зайнятості жінок »  відділом сприяння зайнятості у Великобілозерському районі в приміщенні районної державної адміністрації  організовано та проведено «Круглий стіл» з соціальними партнерами служби.
17.04.2019

Протягом Місячника зайнятості жінок в Запорізькому міському центрі зайнятості та його відділах проводяться різноманітні заходи, серед яких засідання клубу «Я – успішна жінка». Клуб вже користується популярністю та отримав схвальні відгуки шукачок роботи.

18.04.2019

Нині жінкам притаманне поєднання суспільних функцій, пов’язаних з їхньою професійною діяльністю, та сімейних обов’язків, з чим вони вдало вправляються. Їх внутрішній потенціал зростає, вони прагнуть до професійного розвитку та особистої значимості. Працююча жінка стала бажати досягти достатнього рівню прибутку, який дасть змогу забезпечити себе і своїх близьких. Перед наполегливими та цілеспрямованими відкриваються можливості для більш повної реалізації та розвитку. На третьому - підсумковому засіданні Клубу «Я - успішна жінка» розглядалися юридичні аспекти праці жінок, а також можливості роботи за кордоном.

18.04.2019

16 квітня у Мелітопольському багатопрофільному центрі професійно-технічної освіти відбулось урочисте відкриття першого у Запорізькій області Центру консультування професійного розвитку та підприємницького успіху.

17.04.2019