Денис Колосов – молодий та амбітний чоловік, який проживав у

мирному Маріуполі та мріяв про кар'єру в рідному місті. Але бойові дії перетворили його домівку на руїни, тому Денис, як і мільйони українців, змушений був полишити рідне місто.

Хлопець переїхав до Запоріжжя, де влаштувавшись на новому місті, замислився про пошук роботи. Дізнавшись про можливість зареєструватись у службі зайнятості онлайн, Денис подав необхідні документи через портал державних послуг Дія та отримав статус безробітного

21.09.2022

Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua)

20.09.2022

Російське повномасштабне військове вторгнення принесло багато лиха українцям, але не зламало нас, а зробило сильнішими. По всій країні можна знайти безліч прикладів, як наші громадяни знаходять рішення у тяжких ситуаціях в різних сферах життя. Сподіваємось, що і наша історія, послугує підказкою комусь, хто змушений був через війну покинути рідну домівку, втратив роботу або стикнувся з кадровими проблемами у своїй бізнесовій діяльності.

13.09.2022

Денис Колосов – молодий та амбітний чоловік, який проживав у мирному Маріуполі та мріяв про кар'єру в рідному місті. Але бойові дії перетворили його домівку на руїни, тому Денис, як і мільйони українців, змушений був полишити рідне місто.

Хлопець переїхав до Запоріжжя, де влаштувавшись на новому місті, замислився про пошук роботи. Дізнавшись про можливість зареєструватись службі зайнятості онлайн, Денис подав необхідні документи через портал державних послуг Дія та отримав статус безробітного.

21.09.2022

У базі даних служби зайнятості Запорізької області протягом січня-серпня поточного року налічувалось 6,8 тис вакансій. Для порівняння: за аналогічний період минулого року роботодавцями було надано 18,2 тис. вакансій. Також зросло навантаження на вакансії. На одну вакансію зараз претендує 25 безробітних. Заробітна плата у вакансіях становить від 6500 до 20000 грн.

14.09.2022

За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2022 року 6,3 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,5 тис. безробітних, з них 324 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 96 безробітних з учасників АТО/ООС.

08.09.2022