Недарма кажуть, що IQ  дає тобі роботу, а  ЕQ  - кар'єру.  Результати досліджень показують, що ті хто добре володіє соціальними навичками, досягає кращих результатів та успіху як в житті в цілому, так і в кар’єрі зокрема. Отже, що ж необхідно для того, щоб стати «соціально інтелектуальною» особистістю? Ось декілька порад:   прокачуйте соціальну сприйнятливість
25.09.2019

Будь-яка професія вимагає так званих «професійно важливих якостей». Наприклад, для коректора важлива увага, для художника — образне мислення тощо. Кожна людина від народження за генетичним механізмом спадковості наділена хистом до тієї чи іншої діяльності. Хист поєднаний з інтересом до певної діяльності. Якщо в діяльності здібності будуть повною мірою реалізовані, є максимальні шанси досягнути найбільшого успіху.

24.07.2019
Якщо ваша тривожність перед тестуванням має яскраво виражений характер, то будь-які методи типу самонаказу не діятимуть. Вони можуть навіть посилити вашу тривожність. У цьому разі, якщо у вас сильніше виявляється «стрес кролика», ніж «стрес лева», треба використати «хитріші», обхідні шляхи управління емоціями.  Велику допомогу в боротьбі з негативними емоціями може надати уява
24.04.2019
Юний друже, якщо ти – амбіційний, цілеспрямований і дійсно прагнеш випередити свій час, пропонуємо продовжити подорож ринком праці майбутнього. І цього разу ми хочемо ознайомити тебе із професіями енергетичного комплексу, які  стануть популярними вже у найближчому майбутньому. Енергетика та її накопичення
22.03.2019
Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності. Ринок праці стрімко змінюється. Медичний маркетолог, молекулярний дієтолог, рециклінг-еколог, дизайнер віртуальних світів. Всі ці слова – це не терміни із футуристичного блокбастеру, а цілком реальні професії уже найближчого майбутнього.
19.02.2019

Юні друзі, цього разу пропонуємо вам ознайомитися з  навичками, які не оцінюються навчальною программою, але наявність яких допоможе вам у дорослому житті. 

22.08.2019

Під час пошуку роботи ми стикаємося з ринком праці. Ринок праці нічим не відрізняється від ринку товарів і послуг. Тут також є продавець, покупець, товар, ціна. Людина, яка шукає роботу  - продавець. Вона продає свої знання, уміння, навички. Покупець – роботодавець. На ринку праці також діє закон попиту і пропозиції. Ідеальний варіант – коли попит дорівнює пропозиції.

24.05.2019
1.  Коли починаєте готуватися до ЗНО, корисно, скласти план 2.  Складаючи план на кожний день,  необхідно чітко визначити, що саме сьогодні будете вивчати. Не  взагалі: «Трохи позаймаюся», а конкретно  сьогодні вивчите, які саме розділи і якого предмету.
10.04.2019
1.  Коли починаєте готуватися до ЗНО, корисно, скласти план 2.  Складаючи план на кожний день,  необхідно чітко визначити, що саме сьогодні будете вивчати. Не  взагалі: «Трохи позаймаюся», а конкретно  сьогодні вивчите, які саме розділи і якого предмету.
15.02.2019
Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а чи варто здобувати вищу освіту взагалі.
18.01.2019