Професія юриста завжди була, є і буде однією з найбільш популярних та перспективних. Це можна пояснити тим, що послуги юриста використовуються у будь-якій області: трудовій сфері діяльності, судового захисту, галузі податків, консалтингу, інвестиційного бізнесу, страхуванні, сфері нерухомості, будівництві, сфері митних відносин і багатьох інших.

28.12.2021
Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі та творчі люди. Але які ж  сфери діяльності підходять інтровертам? Сьогодні ми підготували список таких сфер. Популярні види діяльності і професії для інтроверта
21.10.2021

Професії майбутнього в медицині зараз активно формуються.

25.08.2021

Чи знаєте ви, що робить «валідатор знань», або хто такий «ментор стартапів»? Ні, це не химерні пристрої або персонажі з науково-фантастичних фільмів. Це – професії майбутнього. Людство динамічно розвивається, і безліч спеціальностей, які були так популярні в пострадянські часи просто йдуть у небуття, і на їх місце приходять нові, які відповідають очікуванням сучасного світу.

24.06.2021
Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності та генної інженерії диктують нам нові затребувані професії і серед них є багато таких, де потрібні системні знання математики. Ми підготували для тебе список цікавих сучасних професій, де твоя любов до математики стане твоєю суперсилою.
28.04.2021

Усередині професії існує велика кількість більш вузьких спеціальностей. Залежно від того, яку роботу людина виконує, він є тесляром, муляром, бетоняром і т.д. Часто один і той же фахівець здійснює кілька різних операцій. Наприклад, штукатури можуть проводити і інші оздоблювальні роботи: фарбувати, білити, класти плитку.

22.11.2021
Час від часу актуальність тієї чи іншої професії потрібно переглядати – звісно, якщо Ви хочете бути в тренді й мати хорошу роботу та відповідний рівень заробітної плати. Вчені вже неодноразово заявляли, що деякі спеціалізації «доживають свого віку» і незабаром людей на таких посадах замінять роботами або ж комп’ютерами. Про те, які професії стануть менш актуальними чи взагалі зникнуть, зараз і поговоримо.
22.09.2021
Сучасні професії не обмежуються  адвокатами, лікарями, вчителями, економістами, менеджерами.  Існує багато професій, про які мало хто знає. Сьогодні ми поділимось дійсно цікавими та актуальними  професіями, які приносять не тільки позитивні емоції, а й солідну  заробітну плату. Аналітик операційних досліджень
20.07.2021

Сьогодні ми розповімо про сучасні і цікаві професії, в яких вам не обійтися без знання англійської мови.

14.05.2021

З розвитком високих технологій поступово зникатиме потреба в деяких спеціальностях, які зараз нам здаються звичними і навіть незамінними. Такий процес відбувається не вперше: у середині 19 століття досягнення індустріальної революції не залишили шансів вижити ряду професій і ремесел, які в ті далекі часи теж здавалися цілком звичайними і природними.

29.03.2021