Нещодавно VoxUkraine проаналізував понад 822 тис. оголошень про вакансії і порівняв їх із статистикою вступних кампаній 2018 і 2019 років. Головні висновки, які зробили аналітики

19.06.2020

Пандемія коронавірусу сколихнула економіку та суспільне життя в усьому світі. Карантинні обмеження вплинули і на ринок праці України.

26.05.2020
Сучасному суспільству потрібні люди, які вміють швидко адаптуватися до змін. Підвищуються вимоги до рівня освіченості людини. Сьогодні щоб бути професійно реалізованим, необхідно володіти універсальними компетентностями або функціональною грамотністю.
30.03.2020

Вчені вважають, що у 2040 році світ буде автоматизований, і усе, що нам відомо і зрозуміло сьогодні, буде вже зовсім інакшим. Проте, це не привід для паніки, а лише виклик, який людству доведеться прийняти. І відповіддю на нього є емоційний інтелект. Адже це єдине, у чому ми, люди, маємо перевагу. Співчуття, підтримка, почуття гумору — це те, чого немає у машин, і такі навички будуть затребувані в цифровому світі довгі роки.

28.02.2020
Найщасливіші професії Чи задавалися Ви питанням: володарі яких професій почувають себе щасливішими і реалізованими в житті? З'ясувалося, що обираючи улюблену справу, більшість працівників вважають гроші далеко не головним чинником. Запорукою щасливої професії багато хто називає хороші стосунки з колегами. Тому рейтинг щасливих професій виглядає наступним чином:
26.12.2019

Сьогодні ми хочемо Вас ознайомити з   сучасною професією   сьогодення-  Seo –фахівець.

26.06.2020

У житті кожної дитини існує чимало ключових етапів: адаптація в дитячому садку, школі, становлення власної особистості, усвідомлення свого місця в сучасному суспільстві. Поряд з цим можна назвати факт професійного самовизначення. Саме від того в який навчальний заклад піде ваша дитина, яку спеціальність вона обере, залежить його подальша кар'єра.

28.04.2020

Пропонуємо поради, які необхідно враховувати старшокласникам при виборі професії та складанні особистого професійного плану.

27.03.2020

Добре,  коли тема вибору професії хвилює,- це свідчить про те, що ти вже соціально та психологічно зрілий. Гірше, коли  ця тема байдужа: мама з татом відведуть за руку до юридичного ВУЗу, тому що  тобі ніби-то подобається  історія,  згодом виявляється, що ти не переносиш роботу з папірцями та постійного спілкування з різними людьми.

28.02.2020

Універсальних рецептів не існує, але все ж таки постараємося дати Вам деякі поради

21.11.2019