Питання пошуку роботи завжди актуальне, особливо для тих, хто тільки завершив навчання і вперше знайомиться з ринком праці.

16.04.2024

Щоби бути на плаву, користуватися попитом на ринку праці, постійно треба удосконалювати рівень компетенції. До вашої уваги – перелік освітніх платформ, на яких у режимі онлайн можна пройти різні навчальні програми.

31.05.2022

Професія юриста завжди була, є і буде однією з найбільш популярних та перспективних. Це можна пояснити тим, що послуги юриста використовуються у будь-якій області: трудовій сфері діяльності, судового захисту, галузі податків, консалтингу, інвестиційного бізнесу, страхуванні, сфері нерухомості, будівництві, сфері митних відносин і багатьох інших.

28.12.2021
Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі та творчі люди. Але які ж  сфери діяльності підходять інтровертам? Сьогодні ми підготували список таких сфер. Популярні види діяльності і професії для інтроверта
21.10.2021

Професії майбутнього в медицині зараз активно формуються.

25.08.2021

Адаптація на новому робочому місці

20.06.2023

«Всі професії потрібні, всі професії важливі» – цю істину знають всі ще зі шкільної лави.  Але чи замислювалися Ви, що професії є не тільки корисні, але і дуже небезпечні? Кожна професія має свої сильні і слабкі сторони, а також ризики.  У цій статті ми познайомимося з топ-10 найнебезпечніших професій на підставі соціологічних опитувань і статистичних даних.

17.01.2022

Усередині професії існує велика кількість більш вузьких спеціальностей. Залежно від того, яку роботу людина виконує, він є тесляром, муляром, бетоняром і т.д. Часто один і той же фахівець здійснює кілька різних операцій. Наприклад, штукатури можуть проводити і інші оздоблювальні роботи: фарбувати, білити, класти плитку.

22.11.2021
Час від часу актуальність тієї чи іншої професії потрібно переглядати – звісно, якщо Ви хочете бути в тренді й мати хорошу роботу та відповідний рівень заробітної плати. Вчені вже неодноразово заявляли, що деякі спеціалізації «доживають свого віку» і незабаром людей на таких посадах замінять роботами або ж комп’ютерами. Про те, які професії стануть менш актуальними чи взагалі зникнуть, зараз і поговоримо.
22.09.2021
Сучасні професії не обмежуються  адвокатами, лікарями, вчителями, економістами, менеджерами.  Існує багато професій, про які мало хто знає. Сьогодні ми поділимось дійсно цікавими та актуальними  професіями, які приносять не тільки позитивні емоції, а й солідну  заробітну плату. Аналітик операційних досліджень
20.07.2021