Сучасному суспільству потрібні люди, які вміють швидко адаптуватися до змін. Підвищуються вимоги до рівня освіченості людини. Сьогодні щоб бути професійно реалізованим, необхідно володіти універсальними компетентностями або функціональною грамотністю.
30.03.2020

Вчені вважають, що у 2040 році світ буде автоматизований, і усе, що нам відомо і зрозуміло сьогодні, буде вже зовсім інакшим. Проте, це не привід для паніки, а лише виклик, який людству доведеться прийняти. І відповіддю на нього є емоційний інтелект. Адже це єдине, у чому ми, люди, маємо перевагу. Співчуття, підтримка, почуття гумору — це те, чого немає у машин, і такі навички будуть затребувані в цифровому світі довгі роки.

28.02.2020
Найщасливіші професії Чи задавалися Ви питанням: володарі яких професій почувають себе щасливішими і реалізованими в житті? З'ясувалося, що обираючи улюблену справу, більшість працівників вважають гроші далеко не головним чинником. Запорукою щасливої професії багато хто називає хороші стосунки з колегами. Тому рейтинг щасливих професій виглядає наступним чином:
26.12.2019

Шановні юні друзі! Ви закінчуєте школу, попереду самостійне доросле життя і перед вами постають нелегкі проблеми вибору професії, учбового закладу, працевлаштування.

25.10.2019

Юні друзі, цього разу пропонуємо вам ознайомитися з  навичками, які не оцінюються навчальною программою, але наявність яких допоможе вам у дорослому житті. 

22.08.2019

Пропонуємо поради, які необхідно враховувати старшокласникам при виборі професії та складанні особистого професійного плану.

27.03.2020

Добре,  коли тема вибору професії хвилює,- це свідчить про те, що ти вже соціально та психологічно зрілий. Гірше, коли  ця тема байдужа: мама з татом відведуть за руку до юридичного ВУЗу, тому що  тобі ніби-то подобається  історія,  згодом виявляється, що ти не переносиш роботу з папірцями та постійного спілкування з різними людьми.

28.02.2020

Універсальних рецептів не існує, але все ж таки постараємося дати Вам деякі поради

21.11.2019
Недарма кажуть, що IQ  дає тобі роботу, а  ЕQ  - кар'єру.  Результати досліджень показують, що ті хто добре володіє соціальними навичками, досягає кращих результатів та успіху як в житті в цілому, так і в кар’єрі зокрема. Отже, що ж необхідно для того, щоб стати «соціально інтелектуальною» особистістю? Ось декілька порад:   прокачуйте соціальну сприйнятливість
25.09.2019

Будь-яка професія вимагає так званих «професійно важливих якостей». Наприклад, для коректора важлива увага, для художника — образне мислення тощо. Кожна людина від народження за генетичним механізмом спадковості наділена хистом до тієї чи іншої діяльності. Хист поєднаний з інтересом до певної діяльності. Якщо в діяльності здібності будуть повною мірою реалізовані, є максимальні шанси досягнути найбільшого успіху.

24.07.2019