У світі налічується близько 60 тисяч різноманітних професій. Деякі професії настільки нестандартні, що про них багато хто з нас  не чули і навіть не могли підозрювати про їх існування.

25.02.2021

Коли людина відчуває, що жити як  і раніше вже не може, що  прийшов час  щось кардинально змінити, але не знає, як  це  зробити, вона вдається до допомоги особливого  виду психологічного консультування під назвою  «коучинг».

18.12.2020

Копірайтингом сьогодні прийнято називати вид професійної діяльності з написання різних текстів рекламного та презентаційного характеру, призначених для популяризації певних товарів, компаній, ідей, послуг, а також окремих особистостей. Відповідно, фахівець, що займається копірайтингом, і є копірайтер.

30.09.2020

Таргетолог — це фахівець, який займається налаштуванням таргетованої реклами в пошукових системах, соціальних мережах, рекламних системах. Він  вибирає майданчик під рекламу, відстежує статистику рекламних кампаній.      Це перспективна і затребувана професія, в якій є і  аналітика, і творчість.

21.08.2020
Слово «рекрутер» походить від слова «рекрут», яким раніше називали людей, що йшли служити в армію. А рекрутер — це той, хто цих людей шукав. Сенс цього слова в наші дні змінився несуттєво, рекрутер — це  фахівець  який займається підбором і оцінкою персоналу для компанії.
27.07.2020
Сьогодні дуже рідко можна спостерігати ситуацію, коли людина все життя обіймає лише одну посаду. У добу Інтернету можна працювати в різних сферах, а отримати нову спеціальність можна навіть самотужки на онлайн-курсах. Тому неправильний вибір професії не є катастрофою. Проте, якщо знати найтиповіші помилки стосовно майбутнього працевлаштування, можна зробити кращий вибір. Ось декілька з них:
20.01.2021

Мерчандайзер (мерчендайзер) (англ. Merchandiser - торговець) - товарознавець або помічник товарознавця, людина, що представляє торгову компанію в торгових мережах (найчастіше супер- і гіпермаркетах). Відповідає за викладку товару, установку супутнього необхідного обладнання (холодильники, додаткові вітрини, піддони акцій), розміщує POS-матеріали.

20.10.2020

В попередній статті ми розповідали хто такий лідер. Нагадаємо: лідер вірить в те, що робить і говорить. Він упевнений, що може змінити світ і вміє транслювати свою віру так, щоб нею переймалися інші члени команди. Це не диво — це величезна робота над собою і незвичайні психологічні та інтелектуальні ресурси. 

31.08.2020

Сьогодні для просування по кар'єрних сходинках мало бути просто компетентним, кваліфікованим, добрим виконавцем. Безумовно, досвід роботи та профільна освіта є великим плюсом для побудови успішної кар’єри. Але невід’ємною складовою успіху є певні особисті якості. Успіх підприємства багато в чому залежить від тих, хто стоїть на чолі і тих, хто керує роботою на місцях. А керівна посада апріорі передбачає лідерство.

30.07.2020

Сьогодні ми хочемо Вас ознайомити з   сучасною професією   сьогодення-  Seo –фахівець.

26.06.2020