Час від часу актуальність тієї чи іншої професії потрібно переглядати – звісно, якщо Ви хочете бути в тренді й мати хорошу роботу та відповідний рівень заробітної плати. Вчені вже неодноразово заявляли, що деякі спеціалізації «доживають свого віку» і незабаром людей на таких посадах замінять роботами або ж комп’ютерами. Про те, які професії стануть менш актуальними чи взагалі зникнуть, зараз і поговоримо.
22.09.2021
Сучасні професії не обмежуються  адвокатами, лікарями, вчителями, економістами, менеджерами.  Існує багато професій, про які мало хто знає. Сьогодні ми поділимось дійсно цікавими та актуальними  професіями, які приносять не тільки позитивні емоції, а й солідну  заробітну плату. Аналітик операційних досліджень
20.07.2021

Сьогодні ми розповімо про сучасні і цікаві професії, в яких вам не обійтися без знання англійської мови.

14.05.2021

З розвитком високих технологій поступово зникатиме потреба в деяких спеціальностях, які зараз нам здаються звичними і навіть незамінними. Такий процес відбувається не вперше: у середині 19 століття досягнення індустріальної революції не залишили шансів вижити ряду професій і ремесел, які в ті далекі часи теж здавалися цілком звичайними і природними.

29.03.2021
Сьогодні дуже рідко можна спостерігати ситуацію, коли людина все життя обіймає лише одну посаду. У добу Інтернету можна працювати в різних сферах, а отримати нову спеціальність можна навіть самотужки на онлайн-курсах. Тому неправильний вибір професії не є катастрофою. Проте, якщо знати найтиповіші помилки стосовно майбутнього працевлаштування, можна зробити кращий вибір. Ось декілька з них:
20.01.2021

Професії майбутнього в медицині зараз активно формуються.

25.08.2021

Чи знаєте ви, що робить «валідатор знань», або хто такий «ментор стартапів»? Ні, це не химерні пристрої або персонажі з науково-фантастичних фільмів. Це – професії майбутнього. Людство динамічно розвивається, і безліч спеціальностей, які були так популярні в пострадянські часи просто йдуть у небуття, і на їх місце приходять нові, які відповідають очікуванням сучасного світу.

24.06.2021
Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності та генної інженерії диктують нам нові затребувані професії і серед них є багато таких, де потрібні системні знання математики. Ми підготували для тебе список цікавих сучасних професій, де твоя любов до математики стане твоєю суперсилою.
28.04.2021

У світі налічується близько 60 тисяч різноманітних професій. Деякі професії настільки нестандартні, що про них багато хто з нас  не чули і навіть не могли підозрювати про їх існування.

25.02.2021

Коли людина відчуває, що жити як  і раніше вже не може, що  прийшов час  щось кардинально змінити, але не знає, як  це  зробити, вона вдається до допомоги особливого  виду психологічного консультування під назвою  «коучинг».

18.12.2020