Мерчандайзер (мерчендайзер) (англ. Merchandiser - торговець) - товарознавець або помічник товарознавця, людина, що представляє торгову компанію в торгових мережах (найчастіше супер- і гіпермаркетах). Відповідає за викладку товару, установку супутнього необхідного обладнання (холодильники, додаткові вітрини, піддони акцій), розміщує POS-матеріали.

20.10.2020

В попередній статті ми розповідали хто такий лідер. Нагадаємо: лідер вірить в те, що робить і говорить. Він упевнений, що може змінити світ і вміє транслювати свою віру так, щоб нею переймалися інші члени команди. Це не диво — це величезна робота над собою і незвичайні психологічні та інтелектуальні ресурси. 

31.08.2020

Сьогодні для просування по кар'єрних сходинках мало бути просто компетентним, кваліфікованим, добрим виконавцем. Безумовно, досвід роботи та профільна освіта є великим плюсом для побудови успішної кар’єри. Але невід’ємною складовою успіху є певні особисті якості. Успіх підприємства багато в чому залежить від тих, хто стоїть на чолі і тих, хто керує роботою на місцях. А керівна посада апріорі передбачає лідерство.

30.07.2020

Сьогодні ми хочемо Вас ознайомити з   сучасною професією   сьогодення-  Seo –фахівець.

26.06.2020

Пандемія коронавірусу сколихнула економіку та суспільне життя в усьому світі. Карантинні обмеження вплинули і на ринок праці України.

26.05.2020

Копірайтингом сьогодні прийнято називати вид професійної діяльності з написання різних текстів рекламного та презентаційного характеру, призначених для популяризації певних товарів, компаній, ідей, послуг, а також окремих особистостей. Відповідно, фахівець, що займається копірайтингом, і є копірайтер.

30.09.2020

Таргетолог — це фахівець, який займається налаштуванням таргетованої реклами в пошукових системах, соціальних мережах, рекламних системах. Він  вибирає майданчик під рекламу, відстежує статистику рекламних кампаній.      Це перспективна і затребувана професія, в якій є і  аналітика, і творчість.

21.08.2020
Слово «рекрутер» походить від слова «рекрут», яким раніше називали людей, що йшли служити в армію. А рекрутер — це той, хто цих людей шукав. Сенс цього слова в наші дні змінився несуттєво, рекрутер — це  фахівець  який займається підбором і оцінкою персоналу для компанії.
27.07.2020

Нещодавно VoxUkraine проаналізував понад 822 тис. оголошень про вакансії і порівняв їх із статистикою вступних кампаній 2018 і 2019 років. Головні висновки, які зробили аналітики

19.06.2020

У житті кожної дитини існує чимало ключових етапів: адаптація в дитячому садку, школі, становлення власної особистості, усвідомлення свого місця в сучасному суспільстві. Поряд з цим можна назвати факт професійного самовизначення. Саме від того в який навчальний заклад піде ваша дитина, яку спеціальність вона обере, залежить його подальша кар'єра.

28.04.2020