Будь-яка професія вимагає так званих «професійно важливих якостей». Наприклад, для коректора важлива увага, для художника — образне мислення тощо. Кожна людина від народження за генетичним механізмом спадковості наділена хистом до тієї чи іншої діяльності. Хист поєднаний з інтересом до певної діяльності. Якщо в діяльності здібності будуть повною мірою реалізовані, є максимальні шанси досягнути найбільшого успіху.
27.08.2018
Усім відомі основні типи темпераменту - холерик, сангвінік, меланхолік і флегматик. На думку вчених, темперамент пов’язаний з особливостями  нервової системи людини, тому  вважається його вродженою властивістю. Змінити  свій темперамент досить складно – а значить, простіше і правільніше навчитися враховувати власні  здібності як в процесі навчання, так і при  виборі професії.
26.07.2018
Хто з старшокласників замислюється над тим, ким він хоче бути, до одинадцятого класу? Здається, що випуск ще так нескоро! Але одного дня – завжди якось несподівано – це питання настигне «Ким ти хочеш бути?».
18.06.2018
Зрозуміло, перш, ніж  обрати яку-небудь професію, необхідно достатньо добре  дізнатись про неї. Яким чином це можна зробити? Існує декілька шляхів пошуку і збору інформації про професії.
14.05.2018
Перед випускниками стоїть  нелегке завдання вибору професії по душі, визначення професійного життєвого шляху. Як знайти головну справу свого життя, щоб приносити найбільшу користь людям, відчувати себе потрібним і задоволеним своєю працею?
27.04.2018
Робота складає основну частину життя людини. У ній людина реалізує свою особистість, проявляє свій потенціал. Окрім цього, у багатьох нерідко виникає необхідність оцінити професійні здібності людини.
31.07.2018
Після закінчення школи перед молоддю постають нелегкі проблеми вибору професії та працевлаштування.
26.06.2018

Юний друже! Вибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим.

21.05.2018

Дуже важливо не помилитися у виборі майбутньої професії. Відомо, що коли людина працює з задоволенням, вона не помічає часу і втоми. Якщо обрана професія приносить задоволення,   тоді - Ви  щаслива людина.

13.04.2018
«Як вибрати майбутню професію?» — це питання постає перед кожною людиною. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина. Так,  як  же правильно вибрати професію? У першу чергу потрібно зважити всі «за» і «проти», необхідно подумати над наступними питаннями:
26.03.2018