Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а чи варто здобувати вищу освіту взагалі.
18.01.2019
Більшу частину свого життя людина проводить на роботі. І з якими почуттями Ви працюватиме – з радістю, творчим натхненням, моральним задоволенням, або навпаки - тільки з самопримусу, з  почуття обов’язку – залежить від вибору професійного шляху. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме Ваші інтереси (чим Ви хочете займатись), нахили і здібності (що у Вас якнайкраще виходить і до чого Ви здібні).
22.11.2018
Будь-яка професія вимагає так званих «професійно важливих якостей». Наприклад, для коректора важлива увага, для художника — образне мислення тощо. Кожна людина від народження за генетичним механізмом спадковості наділена хистом до тієї чи іншої діяльності. Хист поєднаний з інтересом до певної діяльності. Якщо в діяльності здібності будуть повною мірою реалізовані, є максимальні шанси досягнути найбільшого успіху.
27.08.2018
Усім відомі основні типи темпераменту - холерик, сангвінік, меланхолік і флегматик. На думку вчених, темперамент пов’язаний з особливостями  нервової системи людини, тому  вважається його вродженою властивістю. Змінити  свій темперамент досить складно – а значить, простіше і правільніше навчитися враховувати власні  здібності як в процесі навчання, так і при  виборі професії.
26.07.2018
Хто з старшокласників замислюється над тим, ким він хоче бути, до одинадцятого класу? Здається, що випуск ще так нескоро! Але одного дня – завжди якось несподівано – це питання настигне «Ким ти хочеш бути?».
18.06.2018
Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя, та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
27.12.2018

Давайте детальніше розглянемо, які ж професії будуть популярні вже буквально через 10-15 років.

Криптокоуч

25.10.2018
Робота складає основну частину життя людини. У ній людина реалізує свою особистість, проявляє свій потенціал. Окрім цього, у багатьох нерідко виникає необхідність оцінити професійні здібності людини.
31.07.2018
Після закінчення школи перед молоддю постають нелегкі проблеми вибору професії та працевлаштування.
26.06.2018

Юний друже! Вибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим.

21.05.2018