Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою?

Інтроверти. Вони часто вдумливі та творчі люди. Але які ж  сфери діяльності підходять інтровертам? Сьогодні ми підготували список таких сфер.

Популярні види діяльності і професії для інтроверта

  • Робота з цифрами. Якщо ви хочете звести контакти з людьми до мінімуму, виберіть професію бухгалтера, фінансиста, економіста, біржового брокера або фінансового аналітика. Ці професії пов'язані з обробкою вхідних цифрових даних за чітко встановленими алгоритмами і правилами, переважно вимагають розвиненого логічного мислення, посидючості і старанності.

  • Робота в IT-індустрії. Якщо ви інтроверт, тоді чому б вам не вибрати комп'ютер як робочий інструмент? Якщо така ідея вам подобаєтся, тоді можна отримати професію системного адміністратора, адміністратора сайтів та інші. Працюючи в цих напрямках, ви зможете максимально обмежити особисті зустрічі і спілкуватися з клієнтами переважно по електронній пошті, а роботу виконувати віддалено в зручному для вас місці і в слушний час.

  • Письменницька діяльність, журналістика. Інтроверти прекрасно вміють висловлювати свої думки, тому написання текстів і статей - робота, що  прекрасно підходить для людей, які віддають перевагу самотності,  а не спілкуванню. Якщо у вас добре розвинена фантазія, можна зайнятися створенням художньої літератури. Крім того, в даний час все більшу і більшу популярність набирає професія копірайтера.

  • Дизайн. Професія дизайнера дуже затребувана і високооплачувана. Якщо ви вважаєте себе творчою людиною, можна зайнятися дизайном в будь-якій цікавій вам області - починаючи від дизайну інтер'єрів і закінчуючи web-дизайном. Дизайнери, як правило, не працюють в команді, а ведуть індивідуальні проекти.

  • Маркетингові дослідження. Якщо ви володієте розвиненим логічним і аналітичним мисленням і, в той же час, вам не чужий творчий підхід, можна вибрати професію маркетолога. Дослідження ринку і продукту далеко не завжди пов'язані зі спілкуванням з людьми, а скоріше - з правильною обробкою зібраної інформації,  можуть проводитися віддалено без щоденного відвідування офісу.

  • Наукова та дослідницька діяльність. Така робота суто індивідуальна і відмінно підходить для інтроверта, дозволяючи повною мірою реалізувати весь свій науковий і творчий потенціал.

  • Творча діяльність. Якщо ви, наприклад, вмієте добре малювати або фотографувати, тоді чому б вам не вибрати творчий напрямок діяльності і не отримати професію художникафотографа, музиканта, ювеліра або іншу творчу професію? Спілкування з людьми в таких творчих професіях мінімально.

  • Керування транспортними засобамиРобота водієм чого завгодно відмінно підійде інтроверту, так як зводить до мінімуму контакти з людьми, вимагає уважності і зосередженості.

  • Робота з тваринами і рослинами. Чим не професії для інтроверта? Якщо ви любите тварин і рослини можна вибрати професію ветеринара, кінолога, дресирувальника, агронома.