Щоби бути на плаву, користуватися попитом на ринку праці, постійно треба удосконалювати рівень компетенції. До вашої уваги – перелік освітніх платформ, на яких у режимі онлайн можна пройти різні навчальні програми.

EdEra (Education Era) – освітній проєкт з безкоштовними курсами для доступного навчання. Студенти щотижня виконують і здають домашні завдання. Наприкінці курсу складають іспит. Вільний графік навчання. Видається сертифікат.

Prometheus– одна з найбільших освітніх платформ в Україні, яка пропонуєпонад 250 курсів, деякі з них платні, однакбільшість безкоштовні.

Duolingo– безкоштовна програма з вивчення іноземних мов, що має український інтерфейс. У пріоритеті – письмові уроки та диктанти. Вивчення мов здійснюється в ігровій формі, кожний наступний рівень гри стає складнішим. Дієво, цікаво та не нудно.

Genius Space– це простір для вивчення нової професії, зростання в кар’єрі або розвитку бізнесу. Всі професійні курси наразі для українцівбезкоштовні. Тут можна навчитися інтернет-маркетингу, опанувати SMM або професії project manager, HR manager, seo-фахівець, WEB-дизайнер, бухгалтер ФОП тощо. 

Coursera– великий освітній проєкт, де провідні американські університети пропонують сотні онлайн-курсів з різних предметів. Найкоротші курси – 3 тижні, найдовші – 10 тижнів і більше. Викладачами встановлюється мінімальна кількість балів, які має набрати кожний студент. Після успішного навчання видається сертифікат.

uTalk – це додаток, що допоможе вивчити іноземні мови. Його фішка в тому, що програма для новачків базується на вивченні найуживаніших і найпопулярніших слів і фраз будь-якої із 149 мов, які пропонує додаток.

Boosta Academy– онлайн-школа від IT-компанії Boosta надає безкоштовний доступ до всіх своїх курсів на вибір: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. 

Кампстер – це iнтерактивна платформа для навчання онлайн. Тут можна опанувати професію копірайтера, вивчити німецьку, англійську або французьку мови. Також доступні курси з вивчення таких програм як Adobe Photoshop, Microsoft Exel, вступ до програмування та основи інтернет-маркетингу. 

Mondly– платформа, що надає доступ до своїх безкоштовних мобільних курсів з вивчення мов для всіх українців, які переїхали в європейські країни.

Курси з програмування від ITVDN– безкоштовний курс програмування для громадян України. Щоб почати навчання, потрібно лише зареєструватися нсайті та заповнитианкету.

Drops– у цьому додатку можна вивчати майже 50 різних мов. Наразі для українців є безкоштовний преміум-доступ на рік. Щоб активувати його, варто зареєструватися та упродовж 48 годин отримати промокод.

Довідатися про те, як ефективно навчатися дистанційно та не втратити мотивацію, можна за посиланням https://bit.ly/3t6T9JD .

Нагадуємо, що в 11 центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна освоїти затребуваний на ринку праці фах, підвищити рівень кваліфікації або перенавчитися. Більш детально – https://bit.ly/3wYTm2q. Графік навчання у Львівському ЦПТО у червні-липні цього року – https://bit.ly/3abJhaY .