07 лютого 2018 року відбулась нарада директорів центрів зайнятості Запорізької області «Підсумки роботи центрів зайнятості області за 2017 рік та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік».

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік підбила підсумки роботи служби за 2017 рік та зауважила: «Ми живемо і працюємо в Україні задля людей і задля держави. Служба зайнятості постійно вдосконалює та розширює спектр послуг, як для роботодавців так і для населення. Протягом січня-грудня 2017 року 23,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 574 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 97 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 21 громадянин, старший від 45 років та з числа ВПО та АТО, які отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 8,0 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Ірина Дуднік підкреслила, що головними напрямками роботи у 2018 році є: завершення реорганізації та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг, осучаснення профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації, застосування та надання соціальних послуг за підходом кейс- менеджменту безробітним особам з метою прискорення процесу їх працевлаштування, введення нового сайту служби зайнятості, продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні». А також задоволення заявлених вимог роботодавців шляхом посилення індивідуального підходу до підбору претендентів на вакансії; упровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу для забезпечення спрощення надання інформації про потребу в робочій силі.

Анонс/Подія: 
Подія