17 січня в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець за контрактом». Майже 60 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя прийшли дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію

 Т.в.о. заступника військового комісару по роботі з особовим складом і громадськістю Владислав Чумак наголосив: «Збройні сили України змінюються та виходять на новий рівень. Змінам підлягають практично всі аспекти діяльності збройних сил: структура командування, матеріальне забезпечення, озброєння, забезпечення житлом, військова медицина, автоматизація та багато іншого. Головним завданням є перехід до 2020 року всіх ключових функцій сил оборони до стандартів НАТО, що означає якісну трансформацію діяльності Збройних сил України».

Старший офіцер відділення комплектування та призову обласного воєнного комісара старший лейтенант Максим Кара розповів учасникам заходу про основні перевагами контрактної служби, поінформував про поняття контрактної служби. Також ознайомив безробітних з переліком вакантних посад та надав інформацію про можливість навчання та отримання офіцерського звання, вислугу років та оформлення пенсії, лікування та відпочинок, пільги при службі за контрактом, фінансове забезпечення на час служби.

Перед присутніми виступили представники різних військових частин та розповіли про вільні вакансії та переваги їх частин. Всі бажаючі отримали відповіді на свої запитання.

Анонс/Подія: 
Подія