25.02.2019 | 11:12

Тривають профорієнтаційні заходи в рамках Місячника профорієнтації. Фахівці відділу активної підтримки Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості зустрічаються з учнівською та студентською молоддю.

22 лютого свої двері для студентів економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету гостинного відчинив центр зайнятості. Профконсультант Ірина Волкова ознайомила молодих людей з історією створення та розвитку служби, її основними завдання і функціями, як важливим інструментом держави у сфері регулювання ринку праці й соціального захисту тимчасово незайнятого населення.

На прикладі міськрайонного центру зайнятості хлопцям та дівчатам продемонстрували, як змінювалась служба, крокуючи у ногу зі змінами у суспільстві, економіці і світі загалом.

Далі студентам запропонували взяти участь в екскурсії центром зайнятості, ознайомитись із роботою кожного відділу та сектору й переглянути вакансії на стендах самостійного пошуку роботи.

Фахівець центру зайнятості розповіла, як працюють реєстратори та кар'єрні радники, допомагаючи безробітним знайти роботу. Також, майбутні молоді кадри мали нагоду поспілкуватись із фахівцями сектора рекрутингу та дізнатися про особливості підбору персоналу та пошуку роботи.

Разом із профконсультантом студенти обговорили особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, про започаткування власної справи. Зацікавленість викликало ознайомлення із новим порталом служби зайнятості та освітніми онлайн-ресурсами, пошуком роботи у соціальних мережах та через мобільні додатки.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у студентської молоді, вони з цікавістю знайомились з новою інформацією, спілкувались із фахівцями, ставили запитання.

На завершення заходу молодим людям побажали успішної професійної реалізації, а у майбутньому звертатися до центру зайнятості виключно у ролі роботодавців, або соціальних партнерів.