14.08.2019 | 10:48

Продовжується профорієнтаційна робота Якимівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості в дитячих оздоровчих закладах району.

Так, 12 серпня 2019 року провідний фахівець філії Наталя Богушко, провела виїзну акцію в дитячому оздоровчому центрі «Северянин», який знаходиться в с.м.т. Кирилівка на березі Азовського моря.

Кожного року фахівці намагаються надати якомога більше професійних порад для старшокласників, які стоять перед вибором майбутньої професії. Під час спілкування школярі ознайомилися із багатогранним професійним світом, станом та перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості для молоді, в тому числі з онлайн-платформою «Моя професія. Консультаційна мережа», мета якої є надання профорієнтаційних послуг старшокласникам у дистаційному режимі. Фахівці служби зайнятості відмітили, що діти добре орієнтуються в розмаїтті професій та багато зі старшокласників вже визначилися у виборі майбутньої професії.

В кінці зустрічі школярі мали змогу скористуватись інформаційними буклетами, довідниками навчальних закладів, що дозволить зорієнтуватися в світі професій, і зробити правильний вибір.

Маємо надію що проведений захід урізноманітнив відпочинок дітей і зробив його не тільки приємним, а й корисним та цікавим і змістовним.