12.09.2019 | 13:25

10 вересня на базі Камʼянсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості в рамках Місячника молоді відбувся профорієнтаційний захід за участю представників Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей», на який були запрошені спеціалісти КУ «Камʼянсько-Дніпровський міський центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді» Камʼянсько-Дніпровської міської ради та сімʼї з дітьми, які знаходяться на обліку центру.

Фахівець Камʼянсько-Дніпровської районної філії ЗОЦЗ ознайомила присутніх з метою проведення даного заходу, презентувала навчальний заклад. Гості із Дніпрорудненського професійного ліцею розповіли дітям про умови та порядок вступу до їх навчального закладу. Також приділили увагу  переліку професій, які можна отримати навчаючись у ліцеї та про можливість подальшого працевлаштування. Ця інформація видалася важливою для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах а особливо для дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, адже навчання та проживання для учнів данного закладу безкоштовне.

Учасники зустрічі виявили не аби яку зацікавленість до почутої інформації, адже перспектива мати роботу, яка буде приносити не тільки задоволення але й достатній дохід в наш час це важливо.

Також провідні фахівці із соціальної роботи Камʼянсько-Дніпровського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді провели інформаційно-просвітницьку бесіду щодо альтернативної форми виховання -патронат та наставництво.