31.07.2020 | 09:20

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему.

Саме з цією метою фахівці Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості провели 30 липня 2020 року інформаційний вебінар на тему: "Запобігання торгівлі людьми".

Захід спрямований на розкриття переваг легального працевлаштування, визначення наслідків торгівлі людьми. Складна економічна ситуація в Україні, правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу.

На вебінарі розглядалося питання торгівлі людьми в Україні та світі, причини та наслідки цього явища, а також акцентувано увагу на головних правилах запобігання нелегальної трудової міграції.

Учасники були проінформовані про форми, методи вербування та експлуатації людини.

В ході заходу було наголошено на перевагах легального працевлаштування в межах країни.

Під час вебінару фахівці розповіли про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульські установи України за кордоном та надали корисні поради щодо особистої безпеки.

На завершення вебінару учасники висловили подяку за надану інформацію.