02.08.2022 | 11:25

Життя людей в нашій країні  цього року поділилось на «до» та «після» 24 лютого. Війна перевернула життя мільйонів українців, та  змусила їх, тікаючи від неї, переїжджати до іншої місцевості своєї країни.

Мешканка невеличкого села Федорівка Пологівського району, також не стала винятком. Світлана Косенко, звернулась до Пологівської районної філії Запорізького обласного центру за допомогою в працевлаштуванні після декретної відпустки.

Після окупації рідного села на початку квітня вона змушена була разом із родиною виїхати до Запоріжжя. Шок, розпач, потім оформлення документів, пошук житла - це ті реалії, з яким стикається кожен, хто вимушено залишив свою домівку. Але трохи оговтавшись, приходить розуміння, що праця - найкращий шлях до того, щоб відновити життя на новому місці. Весь цей час з фахівці Пологівської філії працювали з безробітною через доступні електронні та телефонні засоби аби сприяти подальшому працевлаштуванню, а у липні запропонували роботу на посаді «оператор мийної установки», на яку вона з задоволенням погодилась. Після співбесіди з роботодавцем, було запропоновано пройти стажування безпосередньо на робочому місці, так як для Світлани дана професія була незнайома. Після успішного проходження стажування, жінка була працевлаштована  на підприємство ТОВ «Фірма Промконтактсервіс» ЛТД.

Всі в цей час мають пристосуватися до нових умов життя і головне - відчувати себе потрібним і власній родині, і власній країні, де кожен з нас тримає оборону на власному фронті задля загальної перемоги.

 

Наші ресурси для пошуку роботи:

Чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot

Телеграм канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua розділ «Шукаю роботу» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел. 0 800 33 67 28 або

на телеграм канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia

#роботазброяперемоги

#працюйпідтримуйЗСУ