20.09.2023 | 08:30

Ваучер на безоплатне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

Наталія Кольчієнко мешкає в м. Оріхів, в зоні бойових дій, допомагає маломобільним мешканцям, які залишилися жити в місті. Вона стала однією з тих, хто вирішив навчатися за ваучером від служби зайнятості.

Наталія вже має вищу педагогічну освіту та завжди мріяла вчитися. Але так склалося, що за фахом не працювала понад сім років. Під час війни здобуття другої вищої освіти стало вже не мрією, а потребою сьогодення. Жінка завжди цікавилася питанням створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, тому отримання ваучера для здобуття кваліфікації "Менеджер (управитель) житлового будинку" є реальною можливістю змінити життя на краще, працювати після Перемоги в рідному місті.

 

Слід зауважити, що ваучер на навчання видається службою зайнятості визначеним категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам. Наразі максимальна вартість ваучера становить 26 840 грн. Оплачує ваучер Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Дізнайтеся, хто має право на отримання ваучера.

Для отримання ваучера звертайтеся з заявою до найближчого центру зайнятості або подайте заявку онлайн.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на Телеграм Підтримка