07.01.2025 | 15:17

#гранти_тут_запоріжжя

Від студії краси до зоомагазину: як грант став джерелом турботи про хвостиків

Запоріжанка Вікторія Іваненко – журналістка за освітою та власниця студії краси, наважилась на ще один бізнес. Запорізька служба зайнятості залюбки їй у цьому допомогла.

З початком війни дівчині довелось обмежити вже існуючий бізнес і шукати щось нове. «В мене є багато тварин: дві собаки, шиншила, кіт, пацючок, і я зрозуміла, що можна продавати те, що тобі подобається», - ділиться Вікторія.

Дівчина випадково дізналася про грантову програму. Спочатку її долали сумніви, але ознайомившись з умовами і дізнавшись деталі, дійшла висновку, що це - можливість втілити задумане.

Під час отримання гранту у Вікторії виникли певні труднощі.

«Тільки завдяки тому, що мені пояснювали покроково, я подужала. Мені допомагали люди, у яких був досвід отримання грантів, працівники центру зайнятості». На грантові кошти Вікторія придбала крафтовий товар, меблі, обладнання для магазину та сплатила частину оренди.

В майбутньому дівчина планує завезти більше ексклюзивного товару для тварин, зокрема з-за кордону, та зробити куточок з грумером.

«Yoda star pets» - це не просто магазин, а цілий зоопростір. У приміщенні проводяться заходи, зазвичай безкоштовні або за донат для притулку, наприклад: коргі-паті, дегустації імпортних смаколиків, розіграші. Також Вікторія організує зустрічі з різними фахівцями (грумери, кінологи), де обговорюються поради по догляду за тваринами.

«Не бійтесь починати щось нове. Якщо ознайомитись з умовами і системою та зрозуміти, що твоя задача чесно і прозоро вести бізнес, то це виявляється не так важко. А після лекцій центру зайнятості, на яких розповідають про можливість отримання компенсації за працевлаштування певних категорій населення, ти розумієш, що це дуже круто», - радить дівчина.

Детальніше можна дізнатися на сайті, або зателефонувавши до Contact-центру ЗОЦЗ за номером 0800336728.