03.05.2022 | 09:59

«Компенсацію таких витрат надають роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

- роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

- розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати;

- подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік.

Особа з числа внутрішньо переміщених осіб може бути працевлаштована на вказаних умовах лише один раз. Компенсацію витрат надають у розмірі 6500 грн. щомісяця за кожну  працевлаштовану особу, за яку роботодавець сплачує ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення, - роз’яснює директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Станом на 3 травня 2022 року по компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб уже звернулися 12 роботодавців нашого регіону на 43 працівників.

Довідково:

Для отримання компенсації необхідно подати такий пакет документів:

- заяву встановленого зразка;

- копію наказу про працевлаштування особи;

- документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;

- відомості про працівників, які є застрахованими особами;

- копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Нагадуємо, що Урядом виділено за цією програмою 200 млн гривень.