08.11.2019 | 10:55

Продовжується активна робота Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами. Завдяки проведенню фахівцями центру зайнятості заходів на території громади, населення отримує інформацію з перших вуст щодо інноваційних підходів у роботі служби зайнятості та володіє оперативною інформацією щодо актуальних вакансій в регіоні.

Так, 7 листопада профконсультант центру зайнятості Ірина Волкова та фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Марина Чулакова провели зустрічі з місцевими мешканцями та учнівською молоддю на території Мирненської ОТГ.

 Найбільше жителі громади цікавились питаннями можливості здобуття нової професії за направленням центру зайнятості чи отримання ваучера на навчання з метою підтримання своєї конкурентоспроможності на ринку праці. Також є запити щодо призначення допомоги по безробіттю, її розміру та тривалості виплати.

 Профорієнтатор центру зайнятості спільно з учнівською молоддю дискутували щодо зваженого вибору життєвого шляху, орієнтації на потребу ринку праці, важливості відпрацювання hard та softskills, критеріїв бачення омріяного робочого місця, ресурсів, які можуть прийти на допомогу.

Робочі зустрічі пройшли в активній творчій співпраці, адже об'єднані єдиною спільною метою – направити, підтримати, допомогти.