оп
15.04.2019 | 11:17

12 квітня, у рамках Місячника зайнятості жінок, для безробітних жінок Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості з категорії «внутрішньо переміщені особи» організовано тематичний захід, участь у якому взяли спеціалісти Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На початку бесіди профконсультант центру зайнятості Ірина Волкова ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості для ВПО, зокрема, про можливість участі у Програмі підвищення конкурентоспроможності на ринку праці для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. Також, було надано інформацію про послуги місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Провідні спеціалісти центру соціальних служб детально поінформували про послуги організації для ВПО та членів їх родин, про тренінги та майстер-класи для батьків і дітей, про допомогу та сприяння у вирішенні найбільш актуальних питань. На базі центру функціонує сенсорна кімната психологічного розвантаження як для дітей, так і для дорослих (пісочна терапія, басейн з кульками, казкатерапія та інші формати). Індивідуальні консультації з професійними психологами допомагають зрозуміти внутрішні проблеми та знайти шляхи виходу із таких ситуацій.

Також, запрошені на захід жінки мали можливість висловитися щодо тих послуг, які найбільш потрібні, заповнивши відповідні анкети.

Захід надав можливість ознайомитись з актуальною інформацією з метою подальшого використання при активному пошуку роботи та реабілітації.