11.07.2019 | 11:06

З початку року новим Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу в службі зайнятості запроваджено роботу кар’єрних радників. Це рішучий крок у модернізації служби зайнятості, що сприятиме продуктивному працевлаштуванню населення. Такий кваліфікований фахівець працює з кожним клієнтом індивідуально. Наскільки дієвим є механізм індивідуальної роботи з клієнтом?

До Михайлівської районної філії звернулась гр. Т., яка в результаті ліквідації установи залишилась безробітною. Жінка з повною вищою освітою за спеціальністю «Облік та аудит» із кваліфікацію «бухгалтер». Понад 10 років працювала на посаді «головний бухгалтер». Жінка відразу почала активно співпрацювати з кар’єрним радником, охоче відвідувала запропоновані семінари. Але належних пропозицій в працевлаштуванні не отримала. Разом з кар’єрним радником було розроблено індивідуальний план працевлаштування, де одним із пунктів була професійна орієнтація, спрямована на активізацію дій для вирішення індивідуальних проблем зайнятості.

І безробітна вирішила започаткувати власну справу, де зможе застосувати напрацьовані знання і досвід для втілення свої мети, а саме: отримання прибутку від надання послуг по веденню бухгалтерського обліку та маркетинговим дослідженням підприємцям, що ведуть бізнес у Михайлівського району Запорізької області. Тобто, вирішила отримати допомогу по безробіттю одноразово та започаткувати власну справу.

Жінка пройшла професійне навчання у Запорізькому електротехнічному коледжі Запорізького національного технічного університету за напрямком «Основи підприємницької діяльності». Після цього, жінка на засіданні комісії з питань одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності вдало захистила свій бізнес-план з надання бухгалтерських послуг. На даний час вона – фізична особа-підприємець, яка поступово реалізує в життя свої плани: орендує офіс, напрацьовує клієнтів. Режим роботи планує так, щоб знаходити час для спілкування з сім’єю та друзями. Жінка дуже задоволена своїм рішенням стати підприємцем, а кар’єрний радник і надалі завжди готовий надати консультації для побудови кар’єри своєї клієнтки.