29.11.2021 | 09:40

Владислав Кущ, мешканець м.Гуляйполе, маючи економічну освіту, деякий час працював продавцем непродовольчих товарів в ТОВ «Комфі Трейд». Але саме бажання стати більш самостійним, та відчуття що вартий більшого, допомагають робити сміливі кроки в напрямку до мети та кардинально змінювати сферу діяльності.

Владислав звернувся до Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, отримав повний спектр послуг, пройшов тестування та вирішив започаткувати власний бізнес. «Бути сміливим в прийнятті рішень, рухатись вперед та не боятись перешкод – це вірний шлях до успіху», - ділиться думками Владислав.

Напрямок роботи молодого підприємця пов'язаний з торгівлею в мережі Інтернет. «Як таких курсів я не відвідував, всі аспекти продажу вивчив по ходу роботи. Дуже допомогли основи психології, які викладали в університеті. Знання з товару, звичайно, довелося вчити з нуля, але це було набагато легше, ніж здається. Найбільше подобається в цій роботі те, що є вільний графік і можливість допомогти людям зробити вибір на основі їхніх потреб», - розповів Владислав.

Фахівці служби зайнятості підтримують зв'язок з колишніми клієнтами, та всіляко допомагають у становленні та розвитку бізнесу. Наразі Владислав Кущ планує підвищувати власний рівень професіоналізму, брати учать в інших проектах, далі навчатись та розвиватись в обраній сфері. Головний меседж нашого героя: зрозуміло, що бізнес це завжди ризики, але потрібно не боятися невдач і не впадати в розпач, якщо вони трапляються, а впевнено рухатись далі!