оп
08.05.2019 | 11:52

Днями в Правобережному відділі сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості під час тренінгів для безробітних обговорювали питання особливості працевлаштування жінок та осіб з інвалідністю. Реальні факти свідчать про те, що жінки більше відчувають труднощі щодо кар’єрного зростання. А для людей з особливими потребами під час інтеграції у соціум нагально необхідно позбутися почуття ізольованості, відчуження, сформувати вміння та навички для соціальної, професійної та життєвої компетенції.

Практичний психолог ТОВ «Вектор успіху» Тетяна Хвостенко допомагала учасникам тренінгів відпрацювати навички ефективного пошуку роботи, адекватного ставлення до своєї ролі у сучасному світі, сформувати власне бачення нової бажаної роботи. Учасники заходів створили власні портрети успішної людини та розробили план дій щодо пошуку роботи з урахуванням особистісних можливостей.

Наприкінці кожного тренінгу шукачі роботи відзначили важливість заходів як інструменту розвитку знань, загальних умінь, які дозволяють розв’язати проблеми працевлаштування у сучасних складних умовах.