21.05.2019 | 11:43

Сьогодні соціум приділяє значну увагу проблемам захисту гідності, прав і добробуту осіб з інвалідністю. Фахівці Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості приділяють особливу увагу, усіляко сприяють цим громадянам в успішній адаптації до трудового життя шляхом налагодження тісної співпраці із роботодавцями та іншими соціальними партнерами, шукають нові підходи до вирішення питання їхнього працевлаштування. У роботі з даною категорією громадян фахівці філії застосовують комплексний та індивідуальний підхід до кожної особи, виходячи з її можливостей, з обов'язковим врахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії.

20 травня було  проведено спільний семінар для осіб з інвалідністю, за участю представників УСЗН Антощук М.Ф. та Гут А.А., а також головного спеціаліста бюро безоплатної правової допомоги у Новомиколаївському районі Білецької Н.О.

Учасники заходу отримали інформацію про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, про порядок забезпечення окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації. Також надана інформація про санітарно-курортне лікування, де можна отримати психологічну реабілітацію, та професійну адаптацію для окремих категорій населення. Білецька Наталя розповіла про роботу бюро, про питання, з якими звертаються відвідувачі, а також про пільги, якими може скористатися кожна особа. Первинна та вторинна правова допомога для осіб з інвалідністю є безкоштовною. В кінці зустрічі всі присутні мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Фахівці філії завжди з готовністю приходять на допомогу особам з інвалідністю, надають інформативні, консультативні послуги для підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці, сприяють підвищенню їх суспільної ролі як повноправних учасників соціального, економічного та трудового життя.