оп
15.05.2019 | 15:08

З метою популяризації робітничих професій, інформування щодо послуг служби зайнятості в частині проходження професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з подальшим працевлаштуванням на ринкоутворюючі підприємства міста, 14 травня завідувач сектору активної підтримки безробітних#Енергодарська_міська_філія_Запорізького_обласного_центру_зайнятості Світлана Ковалюк разом з представниками #Запорізька_теплова_електростанція відвідала батьківські збори в ЕЗОШ№2 учнів 9-х класів.

Ковалюк Світлана презентувала послуги служби зайнятості для учнівської молоді, надала інформація щодо безкоштовного дистанційного профорієнтаційного тестування для молоді у он-лайн форматі на веб-базованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Представники Запорізької теплової електростанції фахівець з підбору персоналу Оксана Семенова та фахівець з навчання та розвитку персоналу Олена Літвінова поінформували батьків майбутніх випускників про актуальні професії підприємства, умови працевлаштування, соціальний пакет.

Цікаво було дізнатись, що Запорізька теплова електростанція тривалий час плідно співпрацює з учбовими закладами області та приймає першочергово на роботу молодих фахівців.

Також до школи завітала директор місцевого коледжу інформаційних та соціальніх технологій Уляна Коробчук, та відповідальний секретар приймальної комісії ІЕГМУ та коледжу інформаційних та соціальніх технологій Оксана Грушовець.

Представники навчальних закладів ознайомили батьків учнів 9-х класів з умовами вступу, формами навчання, проходження практики, програму подвійних дипломів, програму семестрового навчання, дуальну освіту.