15.10.2020 | 09:19

Сучасний ритм життя досить стрімкий і, подекуди, не залишає нам майже жодної вільної хвилини. Але, не дивлячись на це, нам завжди хочеться мати гарний, доглянутий, а головне – здоровий вигляд. Саме тоді на допомогу приходять кваліфіковані косметики.

Пані Катерина звернулася до Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості напередодні хвилі карантину. За плечима мала медичну освіту та досвід роботи в лікарні. Отримавши від фахівців центру зайнятості підтримку та, головне, актуальну інформацію щодо послуг служби зайнятості, вирішила кардинально змінити своє життя на краще – започаткувати власну справу і відкрити у рідному місті косметологічний кабінет.

Та перш за все необхідні були професійні знання. Їх Катерина отримала за направленням від центру зайнятості у Запорізькому коледжі технології та дизайну, навчаючись за професією «косметик». Навчання проходило дистанційно, адже якраз з квітня по липень припав період жорстких карантинних обмежень. Щоб опанувати нову професію, Катерина не тільки отримувала знання на курсі, але й щодня вивчала матеріали з косметології, додатково читала статті. Косметологиня і наразі не залишає заняття самоосвітою, адже кожного дня з'являються нові сучасні методики, які пропонують покращити стан шкіри та омолодити її без операційного втручання.

Сьогодні пані Катерина – успішний косметолог, яка має постійних, задоволених і красивих клієнтів! Процедур в її арсеналі краси дуже багато, і кожна – цікава. Є базові, такі як чистка обличчя та програми омолодження. Є експрес-догляди, які направлені на вирішення конкретної проблеми. Є експрес – процедури, які можна використовувати перед якоюсь подією та багато інших.

«Щодо любові до власної справи – в моїй роботі мені подобається все! Атмосфера приємна та відкрита, клієнти йдуть від мене задоволені. Я щаслива знаходитись тут і зараз. Не зупиняюся на досягнутому. Для цього я постійно навчаюсь – дізнаюсь нові техніки, методи, прийоми роботи, вивчаю новітні технології у сфері краси», - відзначає Катерина. А ще підкреслює, що вдячна фахівцям центру зайнятості за вчасну підтримку, допомогу та втілення мрії у життя!