14.03.2019 | 15:51

Наприклад, коли молоді люди закінчують навчальні заклади і не розуміють, що робити далі, і дуже часто такий вибір за них роблять інші. І відповідно, немає чіткого уявлення про професію, про те, чого можна досягти в цій професії, яку кар'єру зробити.

Проведення інтерактивного заходу для 10-тикласників - LEGO-кар’єра - надає можливість поговорити змістовно про професійний вибір, допомогти розібратися на зрозумілих яскравих прикладах, що чекає молоду людину в тій чи іншій професії, продемонструвати свої особисті якості та пропрацювати арсенал актуальних навичок 21 сторіччя.

Саме такі інтерактивні заходи були проведені для учнів 10-х класів Мелітопольської спеціалізованої школи I-III ст. № 25 13 березня. Профконсультант центру зайнятості Ірина Волкова зустрілася зі старшокласниками та пройшла з ними професійними сходинками, розв’язуючи кейси та акцентуючи увагу на першочергових кроках у самовизначенні. Хлопці та дівчатка із зацікавленістю проходили визначені етапи, супроводжуючи кожен із них своїми міркуваннями та пропозиціями.

Не менш цікавою була й зустріч із мега-енергійними семикласниками школи. Активні, жагучі до отримання нових знань, школярики демонстрували справжній запал у проходженні професійних галявинок, за що були відзначені Подякою міськрайонного центру зайнятості.