07.04.2021 | 16:31

В рамках місячника жінок 07 квітня 2021 року у Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулось засідання клубу «Я - успішна жінка».

Під час зустрічі проведено ряд вправ направлених на розкриття потенціалу жінок, підвищення їх адаптації до вимог сьогодення, підвищення самооцінки та віри в те, що будь-яку перепону можливо подолати, якщо вірно визначити мету, та повірити в власні сили. Бути жінкою – значить дарувати натхнення, оберігати та бути взірцем внутрішньої сили. Нажаль, через повсякденну рутину жінки забувають про себе, і таке просте питання: «Як би ви хотіли реалізувати себе? Про що мрієте?» приводить в стан ступору. Тренінг допоміг жінкам вийти за рамки стереотипів, та подивиться на власне життя з іншого, більш позитивного та перспективного кута.

Обговоривши ситуацію, в якій опинились жінки в зв’язку з втратою роботи, присутні дійшли висновку, що дуже важливо не замикатися в собі, не занурюватись в повсякденні клопоти, а слід знайти своє місце в суспільстві, намагатися бути професійно конкурентоспроможними. Отож, слід навчитися ставити перед собою мету і крок за кроком її досягати.

Під час проведення засідання клубу жінки продивились відеоролики, отримали багато нової цікавої інформації, яка допоможе їм визначити життєві цілі, перевірити самооцінку.