13.02.2020 | 10:18

У Мелітополі та районі триває кампанія щодо детінізації ринку праці – недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками, і Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості активно долучився до неї. Днями у приміщені центру зайнятості було організовано та проведено семінар для роботодавців за темою «Легальна зайнятість – шлях до добробуту в Україні». Мета заходу – ознайомлення роботодавців з перевагами, які надає легальне оформлення найманих працівників, отримання відповідей на хвилюючі роботодавців питання.

На семінарі була присутня заступник начальника Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Ірина Шутько.

Спеціаліст детально поінформувала учасників заходу про відповідальність роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства, дотримуючись законодавства про працю. Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталя Черкашина нагадала всім керівникам підприємств, організацій, установ і фізичним особам-підприємцям про необхідність подання до центру зайнятості інформації про попит на робочу силу. Подання до центру зайнятості інформації про попит на працівників поповнить базу даних про вакансії та забезпечить можливість для більшої кількості громадян офіційно працевлаштуватись.