10.06.2021 | 10:45

Успішні історія життя та професійної реалізації надихають інших шукачів роботи, навчають оптимізму та цілеспрямованості. Познайомимо Вас ще з однією.

Історія успішного працевлаштування сталася з Інною Пройдисвіт завдяки службі зайнятості. З початком карантину дівчина вимушено повернулась із заробітку з Польщі. Вдома її чекала родина і необхідність пошуку нової роботи на батьківщині. Самостійний пошук роботи не дав бажаного результату. У серпні 2020 року пані  Інна  звернулась до Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості. Пропозиції роботи безробітній, звісно, надходили. Від деяких відмовлялась сама (малоцікаві), по деяким – відмовляли роботодавці (не достатньо професійного досвіду). Жінка і сама розуміла, що втратила кваліфікацію. І ось одним із дієвих способів підвищити кваліфікацію виявилось професійне навчання під замовлення роботодавця на базі центрів професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості.

За час перебування на обліку в Енергодарській міській філії для Інни Пройдисвіт знайшовся і роботодавець, і можливість підвищити кваліфікацію за рахунок коштів Фонду ЗДССВБ. Навесні 2021 року Інна Валеріївна була направлена до Одеського центру професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості для проходження підвищення кваліфікації за напрямком «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту». Після вдалого завершення професійного навчання, відбулось не менш вдале працевлаштування на посаду бухгалтера в ТОВ БКФ «Олбест», де дівчина працює і понині.

«Вчасно зібратись з думками, виокремити найголовніше, намітити цілі, отримати підтримку від служби зайнятості – є одними із рецептів вдалого працевлаштування», - вважають фахівці служби зайнятості.