13.10.2020 | 13:41

Щорічно, 14 жовтня, Україна відзначає одне зі своїх головних державних свят - День захисника України.

9 жовтня 2020 року в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості  було проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. В заході прийняли участь  - завідувач сектору активної підтримки безробітних Віра Тоцька та  заступник начальника управління – начальник загального відділу УСЗН Пологівської РДА – Юлія Тоцька.

Сьогодні акцент у роботі Державної служби зайнятості спрямовано на профорієнтацію та  допомогу в працевлаштуванні військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Усі військовослужбовці, які повертаються до мирного життя, потребують підтримки для продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права робити те, що вміють, і отримувати за це гідну винагороду. 

Працевлаштування учасників АТО залишається надзвичайно актуальним. Повернення до повноцінного життя українського воїна, можливе лише за умови легального працевлаштування.

 Для підвищення конкурентоспроможності, набуття нових знань та навичок, учасникам заходу запропонували навчання на безкоштовних освітніх платформах Державної служби зайнятості.