23.02.2021 | 10:07

Вдалий  вибір професії  - одна з головних складових і умов ставлення особистості, усвідомлення своєї значимості у соціумі. Тому в рамках Місячника профорієнтації  «Професійний орієнтир» фахівцями відділу сприяння зайнятості у Великобілозерському районі Кам’янсько - Дніпровської  районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 19 лютого  2021 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради було проведено  профорієнтаційний семінар для працівників закладів освіти «Освіта – шлях до майбутньої професії» в якому взяли участь представники відділу освіти, інклюзивно-реабілітаційного центру та будинку дитячої та юнацької творчості.

Метою заходу було надання інформації про професії, узагальнення знань з профорієнтації, правильного професійного вибору дитини, професії, які користуються попитом на ринку праці, можливість навчання за різними професіями. На даному заході фахівцями служби зайнятості  було акцентовано увагу на використання Telegram каналу відділу профорієнтації Запорізького ОЦЗ.

Служба зайнятості готова завжди  прийти на допомогу не тільки педагогічним працівникам, а й  дітям та їх батькам в такому важливому питання,  як профорієнтація.