29.04.2021 | 16:53

Місце і роль жінки в суспільстві – одне з одвічних питань. З кожним роком все більший відсоток жінок прагне побудувати кар’єру і піднятися вгору по кар’єрним сходинкам. Успішне працевлаштування в корені може змінити мікроклімат в сім’ї, покращити її матеріальний добробут та рівень життя.

В Україні в наслідок соціальної нерівності, конкуренції та перенасичення ринку праці робочою силою - жінка на ринку праці категорія багаточисельна. Саме з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності жінок в сучасному економічному середовищі, Приморською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості протягом квітня 2021 року традиційно проводиться загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок».

Важливу роль має участь безробітних жінок у вебінарах на різну тематику та надання їм профінформаційних і профконсультаційних онлайн послуг, під час яких клієнти отримують поглиблену інформацію про професії, що мають попит на ринку праці; рекомендації щодо вибору або зміни професії з урахуванням їх побажань, здібностей та можливостей; послуги психологічного характеру, спрямовані на визначення професійної придатності до тієї чи іншої спеціальності, тощо.

Також в рамках «Місячника зайнятості жінок» фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Приморської районної філії Запорізького ОЦЗ проведені робочі зустрічі з фізичними особами – підприємцями, під час яких обговорювалися питання підбору персоналу, професійного навчання на робочому місці, отримання компенсації ЄСВ та подальшої співпраці зі службою зайнятості.

За результатами проведених заходів в рамках «Місячника зайнятості жінок» Приморській філії вдалося працевлаштувати більше 100 жінок, 9 з яких були працевлаштовані після проходження професійного навчання.