15.09.2021 | 11:41

14 вересня відбувся черговий онлайн-захід у рамках програми «Step by step» для жінок, що шукають роботу. У ZOOM-зустрічі взяли участь і представниці, які наразі перебувають на обліку у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості. Цього разу учасниць об’єднала тема мотивації до працевлаштування, сервісів та каналів пошуку роботи, можливостей професійного навчання.

Такі тематичні заходи - відмінна можливість для жінок поспілкуватися, поставити питання кар'єрній консультантці та запрошеним партнерам, отримати додатковий заряд мотивації, а головне - нову інформацію, що буде корисною під час пошуку роботи.

Про освітні можливості, професійне навчання, потреби місцевого ринку праці, додаткові програми, націлені на активізацію зусиль жінок у напрямку професійної самореалізації, розповідала фахівчиня з питань профпідготовки відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Лідія Мілова.

Кожна з учасниць мала можливість задати своє питання, отримати підтримку та роз’яснення від спеціалісток та записатися на індивідуальні кар’єрні консультації.

На черзі наступні зустрічі, які дозволять жінкам, молоді та іншим категоріям населення повірити у власні сили та розвивати свої сильні сторони. Центр зайнятості вдячний КУ «Агенція розвитку Мелітополя» за активну співпрацю у напрямку сприяння працевлаштуванню місцевих мешканок та мешканців.