13.01.2021 | 10:01

12 січня начальник відділу активної підтримки безробітних Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Ірина Топчий взяла участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Під час заходу розглядалися питання про доцільність влаштування дітей на цілодобове перебування до державного закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей (за заявою батьків).

Разом з тим, були обговорені шляхи сприяння працевлаштуванню неповнолітніх та основні гарантії для неповнолітніх у сфері праці, передбачені для них пільги та обмеження, особливості проведення профорієнтаційної роботи.

Члени комісії обмінялися інформацією про стан та перспективи співпраці кожної із сторін соціального партнерства, визначили основні підходи у вирішенні проблем стосовно забезпечення належних умов для зайнятості осіб даної категорії.

Представниця центру зайнятості ознайомила присутніх із засобами соціальної підтримки неповнолітніх осіб в межах компетенції державної служби зайнятості, формами та методами профорієнтаційної роботи.