25.11.2021 | 10:21

24 листопада 2021 року Вільнянською районною філією Запорізького ОЦЗ в рамках загальнообласної акції «Декада зайнятості для людей з інвалідністю» проведено онлайн-захід для безробітних, які мають інвалідність. До участі у заході були запрошені керівники місцевого сервісного центру обласного управління Пенсійного фонду Надія Береснєва та Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Вікторія Халімон.

Мета заходу - комплексно поінформувати осіб з інвалідністю про доступні соціальні послуги, які можуть стати їм в нагоді та полегшити життя.

В. Халімон надала інформацію про можливості здобути освіту за обраною спеціальністю; як отримати матеріальну допомогу на оздоровлення та інше.

Представник управління Пенсійного фонду Н. Береснєва повідомила про зміни, які відбуваються в законодавстві під час реформування пенсійної системи та їх наслідки для громадян.

Слухачі з числа безробітних мали можливість отримати відповіді на загальні питання, а для вирішення особистих були запрошені на індивідуальні консультації.