23.02.2021 | 10:10

22.02.2021р. в приміщені Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості для безробітних громадян відбувся семінар на тему «Патронат, як особливий вид працевлаштування». Представниця Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провідний фахівець із соціальної роботи Ірина Шапкіна, яка детально презентувала учасникам семінару алгоритм надання послуги патронату над дитиною, порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Метою патронату є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Учасникам семінару були роздані буклети «Кожна дитина потребує люблячу родину!», « Патронат - швидка сімейна допомога!», та доведено до відома, якщо є бажання прийняти дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, необхідно звертатись до Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службу у справах дітей Енергодарської міської ради!