12.06.2024 | 08:08

Справжній майстер виробничого навчання, передаючи знання іншим, розуміє необхідність працювати над розширенням власного досвіду, кругозору, ніколи не припиняє рухатися вперед, йти у ногу з часом, опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті компетентності.

Юрій Тронь, як ніхто інший, усвідомлює цю просту істину.  І, дізнавшись про програму надання ваучерів на навчання, у межах якої на безоплатній основі можна пройти підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за професією, вирішив скористатися унікальним шансом і вчитися на електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Юрій Тронь розповів: «Присвячений навчанню час вважаю гарною інвестицією в свою кар'єру. На даний час я навчаю майбутніх електрогазозварників. Раніше, для підключення обладнання я мав чекати, коли до мене прийде електромеханік. Якщо устаткування ламалося, то  теж мав чекати його від'єднання  для подальшого ремонту. Тепер, маючи суміжну професію, я можу самостійно виконувати всі ці операції та економно використовувати свій робочий час.

 Також не малий ефект має те, що своїми діями, я здобуваю авторитет в очах своїх учнів, показуючи свою обізнаність та професійну освіченість, – підсумував Юрій. – Вдячний фахівцям Запорізької філії обласного центру зайнятості за вчасно надану консультацію щодо отримання ваучера».

Нагадаємо, щоб одержати ваучер можна подати заявку онлайн.

За консультаціями та роз'ясненнями ви можете звернутися в найближчий центр зайнятості або до нашого Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на Телеграм Підтримка