оп
12.07.2018 | 11:38

11 липня 2018 року в приміщенні Шевченківського районного центру зайнятості м. Запоріжжя відбулась робоча зустріч директора Алли Щербини та начальника відділу кадрів ТОВ фірма «Взуття» Аліною Степанченко, в ході якої обговорювалися питання професійного навчання безробітних на виробництві під потреби роботодавців, стажування безробітного за направленням центру зайнятості. ТОВ фірма «Взуття» звернулось до центру зайнятості з потребою в консультації щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

Алла Володимирівна розповіла пані Аліні про те, що державна служба зайнятості пропонує послуги з організації підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації майбутнього персоналу за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на замовлення роботодавця, з урахуванням вимог та критеріїв відбору, в т.ч. дуального навчання. 

В кінці зустрічі начальник відділу кадрів ТОВ фірма «Взуття» Аліна Степанченко подякувала за надану інформацію та повідомила, що в серпні місяці поточного року звернеться до центру зайнятості для професійної підготовки майбутніх працівників.