17.08.2018 | 10:18

Токмацькою міськрайонною філією Запорізького ОЦЗ 16.08.2018р. організовано проведення прес-туру на підприємство, яке займається виготовленням виробів з металу, що мають широкий спектр використання: від сільськогосподарського виробництва до допоміжного обладнання при встановленні сонячних батарей.

Приватний підприємець Гуменюк Євген Володимирович почав працювати з 2000 року. На сьогодні 75 найманих працівників мають роботу та стабільний заробіток на зазначеному виробництві.

 Підприємство стабільно працює та постійно збільшує об’єми виробництва. Тому, в м.Молочанськ здійснюється реконструкція додаткових виробничих потужностей. 

В перспективі на роботу будуть потрібні токарі, фрезерувальники, різальники металу, столярі, а якщо особа не має професії, досвідчені спеціалісти допоможуть бажаючим нею оволодіти.

В поточному році службою зайнятості вже було надано допомогу підприємству: укомплектовано 23 вакансїї, 11 осіб взяли участь в тимчасових роботах, 6 пройшли стажування з подальшим працевлаштуванням, крім того, розглядається можливість працевлаштування безробітних з компенсацією ЄСВ.

Під час прес-туру головний редактор газети «Наше місто Токмак» Голод В.І., директор філії Фененко С.І., інші присутні, мали змогу переконатися, що працювати в рідному місті – можливо і потрібно .