15.09.2020 | 16:58

До робочої зустрічі в центрі зайнятості приєднався Голова правління ГО «Запорізька міська організація ветеранів АТО» (ГО «ЗМОВА») Михайло Пиріг.  Директорка Запорізької районної філії ЗОЦЗ Ольга Яковлева окреслила ситуацію на районному ринку праці та наголосила на важливості  зосередження уваги соціальних партнерів, служби зайнятості та роботодавців на питаннях сприяння зайнятості учасників АТО.

 «Право на отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю при зверненні до державної служби зайнятості після проходження військової служби має кожен демобілізований військовий, – розповіла О. Яковлева. – Служба зайнятості надає учасникам АТО повний спектр профорієнтаційних послуг (у тому числі із використанням психодіагностики) та кар’єрного консультування.  Наші кар’єрні радники намагаються знайти індивідуальний підхід, допомогти усвідомити людині сильні особистісні якості, вчать самостійно визначати власні конкурентні переваги та здібності».

Результатом зустрічі стало підписання Договору про співпрацю та взаємодію у сфері професійної адаптації та зайнятості учасників та ветеранів АТО.

 Демобілізовані учасники АТО в рамках Місячника працевлаштування молоді відвідали інформаційний семінар, де дізнавалися про ефективні кроки пошуку роботи в сучасних умовах.