- Головна
- PROFITDAY згуртував молодь, роботодавців та бажаючих поринути в освітньо-пізнавальну подорож
Вже другий рік поспіль у м.Мелітополь, у травні, вирує справжнє профорієнтаційне свято – День кар’єри, PROFITDAY. Ініціатором заходу виступає Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки виконавчого комітету міської ради.
30 травня на базі Центру культури і дозвілля ТДАТУ розпочався День кар’єри. Мелітопольський міський центр зайнятості цього року об’єднав свої зусилля з районним центром зайнятості, аби ще активніше та продуктивніше ознайомити містян з послугами та можливостями оновленої служби зайнятості. З вітальним словом до запрошених на захід мала нагоду звернутися заступник директора Мелітопольського міського центру зайнятості Аксенія Ларкіна. «Уже кілька років поспіль міський та районний центри зайнятості беруть участь в унікальному профорієнтаційному заході – Дні кар’єри. Приємно, що з кожним роком аудиторія цього кар’єрного свята збільшується. Молодь, студенти, шукаючі роботу – кожен знаходить тут корисну для себе інформацію», – підкреслила Аксенія Сергіївна.
Студентська молодь, безробітні та шукачі роботи мали нагоду ознайо
митись з вакансіями від провідних підприємств міста, а саме: «Агротек», «Гідросила МЗТГ», «Турбоком», «Сільпо», «Мелітопольська черешня», «Нова пошта», мережі будівельних магазинів «Фундамент», ТД «Дім меблів». Роботодавці організувати презентації своїх товарів та послуг, пропонували заповнити анкети кандидата на працевлаштування, дізнатися про переваги роботи саме на їх підприємствах.
Мелітопольський міський та районний центри зайнятості презентували свої послуги на базі мобільного центру профорієнтації. Фахівці з профорієнтації центрів зайнятості надавали інформацію про актуальні вакансії, можливості здобути нову професію через центри професійно-технічної освіти ДСЗ, отримання ваучерів,переваги відкриття власної справи та легалізації зайнятості. Також,консультували молодь у сфері професійного самовизначення, працевлаштування, пропонували пройти бланкове тестування та взяти участь у майстер-класах. А вибір останніх був доволі цікавим. Жінки мали можливість дізнатися про секрети успіху на тренінгу від фахівця районного центру зайнятості Олени Філобок. Про те, куди спрямувати своє «Я», можна було освоїти на майстер-класі від психолога і тренера Тетяни Окружної. Також, побудувати вектор успіху, ознайомитись з «методом черешні» у виборі професії дозволяли організовані тематичні тренінги протягом усього часу проведення Дня кар’єри.
Окремий семінар-диспут був присвячений особливостям реалізації принципів дуального навчання, що наразі є дуже актуальним у вихованні дійсно затребуваних фахівців.
Учасники заходу отримали лайфхаки як від роботодавців, так і від служби зайнятості, що, сподіваємось, значно пришвидшить етапи професійного самовизначення та пошуки омріяного робочого місця.
PROFIT DAY завершив свою роботу розіграшем призів від підприємств міста, що брали участь у заході. Міський та районний центри зайнятості були відзначені Подяками за участь у заході.
Кожен із учасників Дня кар’єри отримав корисний для себе контент, мав змогу потренуватися на цікавих майстер-класах, поспілкуватися з потенційними працедавцями, залишити резюме та пройти співбесіду.
Міський та районний центри зайнятості радо відгукуються на участь у подібних заходах,адже це надає можливість оперативно реагувати на виклики часу та допомагати кожному, хто цього потребує.