16.10.2020 | 11:00

Від чого залежить успіх кожної людини у житті? Існує багато різних думок з цього приводу, але є незаперечні чинники, які допомагають досягнути бажаного, це - віра в себе, наполегливість, енергійність, ініціативність. В умовах реформування системи освіти в Україні особливої ваги набуває проблема, пов’язана з прагненням сучасної молоді знайти місце рівноправного партнера у суспільних процесах, які протікають швидко і вимагають від них одночасно високого рівня загальної підготовки й ґрунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності.

В рамках співпраці Токмацької міськрайонної філії Запорізького ОЦЗ з Токмацьким бюро правової допомоги було організовано профорієнтаційний захід у Багатопрофільному Центрі ПТО. Студенти ліцею дізналися, що співбесіда з роботодавцем - важливий етап процесу пошуку роботи. Часто успіх залежить від уміння показати себе з кращого боку, справити гарне враження, переконати роботодавця, що Ви - саме та людина, яка йому потрібна. У своїй промові , фахівець служби зайнятості Оксана Гаращенко зауважила: «На ринку праці потреба в працівниках робітничих спеціальностей у багато разів перевищує потребу в спеціалістах з вищою освітою». Тому головною метою заходу було сприяти самопізнанню, розвитку позитивного мислення та вміння самопрезентації, поглиблення взаємодії у особистісно-розвивальному спілкуванні з роботодавцями. Зі свого боку ліцеїсти продемонстрували нову майстерню для зварювальників.

Представниця відділу «Токмацьке бюро правової допомоги» Анастасія Антипенко надала роз’яснення щодо прав та гарантій громадян відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

На завершенні заходу молодь дізналась про електроні сервіси Державної служби зайнятості, платформу для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа».

Учасники подякували за проведений захід та наголосили, що отримали вичерпну та ґрунтовну інформацію.