15.01.2020 | 13:20

Приморська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості активно продовжує надавати широкий спектр послуг тим, хто звернувся за допомогою у працевлаштуванні. До участі у таких заходах запрошуються соціальні партнери.

14 січня був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участі представника Приморського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області.

Присутні ознайомились зі станом ринку праці в районі, послугами служби зайнятості та нововеденнями у роботі. Присутнім запропонували активно користуватись сучасними сервісами, які суттєво спрощують пошук роботи. Також для збільшення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці учасникам презентували сучасний освітній портал служби зайнятості.

Присутніх було ознайомлено із змінами в пенсійному законодавстві, умовами зарахування стажу, надано інформацію про систему персоніфікованого обліку, яка містить дані про заробіток і трудовий стаж особи незалежно від місця її проживання та працевлаштування. Також було зауважено, що особи передпенсійного віку мають звернути увагу на те, що їх зайнятість суттєво впливає на розмір пенсії і вони повинні вжити всіх можливих заходів для отримання роботи і збереження легальних трудових відносин до настання пенсійного віку.