07.11.2018 | 16:34

7 листопада на базі Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості організовано міні-ярмарок вакансій для шукачів роботи. Презентувати відкриті вакансії до центру зайнятості завітала менеджер з персоналу ТОВ «Сільпо Фуд» пані Олена Прат.

«Мережа супермаркетів Сільпо – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. І, звичайно, всі наші досягнення були б неможливі без нашої команди професіоналів. Приєднатися до них пропонуємо сьогодні і вам», – підкреслила Вікторія. Наразі підприємству потрібні: «продавці продовольчих товарів», «касири торговельного залу», «пекарі», «обвалювальники м’яса». Фахівець з підбору персоналу надала конкретну інформацію щодо запропонованих робочих місць, вимог до працівників, соціальний пакет, заробітну плату, а також - бонуси та привілеї для найбільш цілеспрямованих працівників.

Зацікавлені у заявлених вакансіях мали змогу отримати відповіді на всі поставлені питання та звернутися до відділу з підбору персоналу щодо заповнення індивідуальних анкет та запису на співбесіду.