оп
11.02.2019 | 10:55

8 лютого до Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості з презентацією завітав представник компанії ТОВ «Несс-Сервіс» Артем Сіденко. Підприємство займається виробництвом електротехнічного обладнання та металоконструкцій для об’єктів енергетики. Спеціалізується на устаткуванні для промислових сонячних електростанцій. Головний офіс підприємства знаходиться у м.Вінниця, один із філіалів – у м.Херсон, а наразі станція будується на території Мелітопольського району.

Пан Артем ознайомив присутніх на презентації безробітних з числа електромонтерів з виробництвом та відкритою вакансією «електромонтера з обслуговування електроустаткування електростанцій». Детально було поінформовано про можливості стажування, підвищення розряду для електромонтерів, проходженням медичного огляду, заробітною платою, графіком роботи, обов’язками співробітників.

Учасники презентації виявили неабияку зацікавленість у можливостях офіційного, достойного працевлаштування та обмінялися контактами для проходження індивідуальних співбесід.