07.04.2021 | 16:16

Екскурсія на підприємство відбулася!

Зимовий період завершився. Поступово домівки залишає тепло. Але як тільки опалювальний сезон офіційно закриється, спеціалісти профільних підприємств почнуть підготовку до наступного.

Робота у цьому напрямку нелегка, але цікава. Підбирати кадри теж треба уважно та свідомо. З метою провести підготовчий етап, надати можливість молоді побачити особливості праці на котельнях ТОВ «Тепло-Мелітополь» запросило до себе «в гості» студентську молодь. На екскурсію завітали бакалаври факультету енергетики та комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету ім.Д.Моторного. Захід організовано за сприяння Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості.

Хлопці та дівчата мали змогу ознайомитися з функціонуванням підприємства у супроводі фахівців «Тепло-Мелітополь». Отримати детальні пояснення про роботу системи опалення, як подається тепло, під яким тиском, з якою напругою. Студенти цікавилися специфікою підприємства, вимогами до співробітників, можливостями поєднувати навчання з роботою у системі дуальної освіти.

Екскурсія видалася пізнавальною, з перспективою на майбутнє. Організована з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.