22.10.2021 | 10:39

З метою посилення роз’яснювальної роботи серед безробітної категорії населення щодо протидії торгівлі людьми та до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня для клієнтів Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості організовано тематичний вебінар.

Актуальність теми заходу обумовлена тим, що явище торгівлі людьми, на жаль, було й залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і країна зокрема, створюють загрозу потрапляння у непрості життєві ситуації людей практично всіх соціальних груп населення, але особливо соціально уразливих.

У рамках онлайн-заходу профорієнтаторка центру зайнятості Лідія Мілова розкрила сутність явища «торгівля людьми». Учасники вебінару ознайомилися із причинами, наслідками, етапами та шляхами потрапляння у тенета торгівців, нормативно-правовою базовою.

Також, кожен із залучених до вебінару мав змогу пройти онлайн-квест з безпечного пошуку роботи за кордоном та проаналізувати разом із фахівцем отримані результати.

У продовженні теми 21 жовтня за участю соціального партнера центру зайнятості БО «Право на захист», юриста Дениса Чекменьова організовано онлайн-захід «Легалізація зайнятості та ризики нелегальної трудової міграції». Під час вебінару клієнти центру дізналися про тривожні ознаки при розгляді вакансій, вплив неофіційного працевлаштування на людину, отримали юридичні поради.

Підсумовуючи захід профконсультант центру зайнятості Олена Філобок наголосила на важливості зваженого підходу до пошуку роботи незалежно від місця локації.