11.09.2019 | 14:00

10 вересня розпочав свою роботу Клуб «Від самопізнання - до самореалізації» на базі Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості.

Перше заняття провела профконсультант центру зайнятості Ірина Волкова. Воно було присвячене встановленню контакту між учасниками, формуванню позитивного ставлення до себе та мотивації до праці. Молоді люди визначали цінності, які допомагають та заважають професійній та особистій самореалізації, «пропонували» один одному затребувані професійні якості. Обговорювали поняття «успіху» та його складових.

Атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та налаштованості на продуктивну роботу панувала під час заняття. Не обійшлося й без подарунків, щоправда «віртуальних», але кожен із учасників зміг візуалізувати саме той, який надихнув колегу по Клубу.

Клуб продовжує свою роботу. Наступні заняття з учасниками, які проведуть профорієнтатори центру зайнятості, торкнуться кризових моментів та шляхів виходу з них, знаходження внутрішніх та зовнішніх ресурсів, пошук власних каналів натхнення, а також – постановка цілей, самопрезентація, комунікативні установки, техніки активного слухання.

У практичних вправах, взаємодії учасники зможуть активізувати саме той свій потенціал, яких, сподіваємося, допоможе їм знайти своє місце у бурхливому професійному океані.