23.01.2023 | 14:39

Навчальна онлайн - програма для жінок-підприємиць покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.
На кого орієнтована навчальна програма?

  • Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
  • Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Про програму:

Ви перетворите власну бізнес-ідею у покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацюєте виклики вашого бізнесу і виведете його на новий рівень.

Унікальність навчальної програми в тому, що вона розрахована на мінімум теорії та максимум практики. Лекції, тренінги та менторські сесії допоможуть вам отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчать впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту.  

Реєстрація тут  за посиланням   https://www.uwehub.org/program  до 05 лютого 2023 року включно.

 

 

 

 до 5 лютого  включно.